مهران بیت
بیت دائو ارز بیت دائو

قیمت ارز بیت دائو (BIT)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
بیت دائو بیت دائو
BIT
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
وایت پیپر:
Whitepaper

بیت دائو چیست؟

ارز دیجیتال بیت دائو (BitDAO) با نماد BIT شناخته می شود که یک توکن حکومتی با حق پیشنهاد و رأی است.
این ارز دیجیتال یکی از بزرگترین DAOهای جهان (سازمان های خودمختار غیرمتمرکز) است که توسط Peter Thiel، Founders Fund، Pantera، Dragonfly، Spartan، Bybit و غیره پشتیبانی می شود. هدف این پروژه ایجاد یک اقتصاد توکنی غیرمتمرکز است که در دسترس همه باشد. مدیریت پروتکل متعلق به دارندگان توکن های BIT است.

ارز دیجیتال بیت دائو BitDAO - BIT چیست؟

BitDAO یک سازمان مستقل غیرمتمرکز است که می ‌خواهد با ایجاد یک اقتصاد توکن غیرمتمرکز، زمینه را برای همه افراد در جهان یکسان کند. این پروتکل یکی از جدیدترین و بزرگ‌ ترین سازمان ‌های مستقل غیرمتمرکز جهان است که بر روی DeFi متمرکز شده است و توسط دارندگان توکن‌های BIT مدیریت می‌ شود.
یکی از اهداف اولیه این پروتکل، جذب استعداد توسعه دهندگان از طریق مبادله توکن ها و تلاش های مشترک به منظور توسعه است. مبادله توکن ها، خزانه BitDAO را قادر می سازد تا مجموعه ای از بهترین توکن های پروژه رمزنگاری را جمع آوری کند.
چشم انداز ارز بیت دائو، امور مالی باز و اقتصاد توکن شده غیرمتمرکز است. ارز دیجیتال بیت دائو امیدوار است از طیف گسترده ای از پروژه ها از جمله DeFi، DAO، NFT و بازی پشتیبانی کند. حمایت در قالب تحقیق و توسعه، تقویت نقدینگی و تامین مالی خواهد بود.

هدف ارز دیجیتال بیت دائو 

 • شریک شدن با پروژه ها از طریق مبادله توکن ها و تلاش های توسعه مشترک. مبادله توکن ها، خزانه BitDAO را قادر می سازد تا مجموعه ای از بهترین توکن های پروژه رمزنگاری را جمع آوری کند.
 • ساخت محصولات اصلی که BitDAO و سایر DAO ها را قادر می سازد تا به طور موثرتری عمل کنند. این مورد شامل راه ‌حل‌ های حاکمیت درون زنجیره‌ ای و خارج از زنجیره، و راه‌ حل‌ های مدیریت خزانه داری DAO است.
 • به تیم هایی که تحقیقات یا محصولاتی را که کالاهایی عمومی برای صنعت کریپتو تولید می کنند، کمک های مالی ارائه دهد.
 • تمامی اقدامات خزانه داری توسط دارندگان توکن BIT از طریق طرح پیشنهاد و فرآیند رأی گیری تعیین می شود.

بنیانگذاران ارز بیت دائو چه کسانی هستند؟

بنیانگذاران ارز دیجیتال بیت دائو

ارز دیجیتال بیت دائو هیچ بنیانگذاری ندارد. پروژه توسط گروهی از مشارکت کنندگان که توکن های BIT را در اختیار دارند، نگهداری می شود.
هیچ تیم یا شرکتی پشت پروتکل نیست زیرا یک DAO است، به این معنی که افراد مختلف می توانند تغییراتی را برای ایجاد پروتکل BitDAO پیشنهاد کنند و این موضوع به دارندگان BIT (مشارکت کنندگان) بستگی دارد که در مورد قبول یا رد این پروتکل ها رای دهند.

چه چیزی ارز بیت دائو را منحصر به فرد می کند؟

ارز BIT قصد دارد با پروژه های موجود و در حال ظهور از طریق مبادله توکن شریک شود. مبادله توکن ها، تخصیص خزانه BitDAO را قادر می سازد تا مجموعه ای از بهترین توکن های رمزنگاری را جمع آوری کند. اولویت با صرافی های غیرمتمرکز اسپات و مشتقات است.
هدف ارز دیجیتال بیت دائو و پروتکل BitDAO ساخت محصولات اصلی است که به عملکرد و اثربخشی BitDAO و سایر DAOها کمک می کند. محصول اصلی شامل مجموعه ‌ای از راه‌ حل‌ ها و محصولات مدیریت زنجیره‌ ای و خارج از زنجیره است که مدیریت خزانه داری DAO می‌تواند دارایی‌ ها را برای کسب بازدهی مستقر کرده و نظارت کند. علاوه بر این، BitDAO قصد دارد به تیم‌ های صنعت کریپتو برای تحقیقات یا محصولات کمک‌های مالی ارائه دهد. 
BitDAO یک شرکت نیست. تیم مدیریت یا کارمندی ندارد. ارز دیجیتال بیت دائو مجموعه ای از مشارکت کنندگان است. مشارکت ‌کنندگان توکن‌ های BIT را نگه می ‌دارند و برای موفقیت پروژه انگیزه دارند.
افراد و تیم های مختلف تغییراتی را در پروتکل BitDAO پیشنهاد خواهند کرد. این بر عهده دارندگان BIT است که به قبول یا رد این پیشنهادات رای دهند. برگزاری BIT به شما این حق را می دهد که پیشنهادات را ارسال کرده و در مورد آنها رای دهید. البته این موضوع به شما این حق را نمی دهد که اراده خود را بر سایر مشارکت کنندگان تحمیل کنید.
ارز بیت دائو یک پروژه در حال تکامل خواهد بود و رهبران جامعه آن در طول زمان ظهور خواهند کرد. پیشنهادهای حاکمیتی و مشارکت در مجمع بر جهت پروژه تأثیر می گذارد. چشم انداز و ماموریت BitDAO توسط دارندگان توکن، مشارکت کنندگان و رهبران جامعه هدایت می شود.

توکن Bit

ارز bit

Bit توکن بومی بیت دائو است. BitDAO تحت مالکیت و اداره دارندگان توکن BIT است و اقدامات زیر تنها پس از یک پیشنهاد و رأی موفقیت ‌آمیز انجام می ‌شود:

 • مبادله توکن با پروژه های موجود و در حال ظهور
 • تخصیص خزانه به استراتژی های مختلف
 • حمایت نقدینگی برای پروژه های مشترک
 • کمک های مالی یا پاداش به تیم های توسعه و مراکز تحقیق و توسعه (برای ساخت محصولات BitDAO یا حمایت از محصولات شریک)
 • کمک های مالی به پروژه های فناوری بلاک چین، برنامه های آموزشی یا سایر کالاهای عمومی بلاک چین.
 • به روز رسانی پروتکل های اصلی BitDAO (شامل عملکردهای مدیریت و مدیریت خزانه).
 • BitDAO به دنبال مشارکت با پروژه ها از طریق مبادله توکن ها و تلاش های توسعه مشترک است. 

1- مبادله

منظور از مبادله، مبادله توکن و جمع آوری مجموعه ای از برترین پروژه های موجود و نوظهور DeFi و کریپتو است که این کار منافع شبکه ارز دیجیتال بیت دائو را همسو خواهد کرد. ارز یجیتال بیت دائو تشویق خواهد شد تا از این پروژه های شریک برای تبدیل شدن به رهبر حمایت کند. 

2- ساخت

ساخت محصولات اصلی که BitDAO یا سایر DAOها را قادر می سازد تا به طور موثرتری عمل کنند، این محصولات عبارتند از:

3- مجموعه توکن های حکومتی

مجموعه ای از محصولات روی زنجیره و خارج از زنجیره.

4- مدیریت خزانه داری

 • توانایی DAO برای استقرار و نظارت بر دارایی ها برای کسب بازده یا راه اندازی محصولات.
 • به تیم هایی که تحقیقات یا محصولاتی را که کالاهای عمومی برای صنعت کریپتو تولید می کنند، کمک های مالی ارائه دهد. یکی از امکان‌ ها تطبیق کمک‌های مالی Gitcoin است.
 • با میلیاردها دارایی و مشارکت های مکرر، BitDAO به ایجاد مشارکت، جمع آوری بهترین دارایی های DeFi و ساخت محصولات مفید ادامه خواهد داد. شرکا و محصولات BitDAO سپس به خزانه BitDAO کمک می کنند و یک پویایی ترکیبی و انباشته ایجاد می کنند.

نحوه به دست آوردن و خرید توکن های BIT

از آنجایی که توکن BIT نسبتاً جدید است، ممکن است هنوز در همه پلتفرم‌ های معاملاتی موجود نباشد. در حال حاضر، ارز بیت دائو را می توان از طریق صرافی غیرمتمرکز سوشی سواپ در بلاک چین اتریوم خریداری کرد. توکن‌های BIT در 17 سپتامبر 2021 در Bybit به عنوان بخشی از اولین لانچ‌ پد پلتفرم رمزنگاری در دسترس قرار گرفتند.

چگونه شبکه BitDAO ایمن است؟

پلتفرم ارز دیجیتال بیت دائو، از رمزگذاری SSL برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران در پلتفرم استفاده می کند. BitDAO همچنین با Amber، که در امنیت سایبری و رمزنگاری سرمایه گذاری می کند و دارای زیرساخت های امنیتی پیشرو در صنعت مانند Fireblocks و BitGo است، شریک شده است.