مهران بیت
بمب کریپتو ارز بمب کریپتو

قیمت ارز بمب کریپتو (BCOIN)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
بمب کریپتو بمب کریپتو
BCOIN
وب سایت:
Website
وایت پیپر:
Whitepaper
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
دیسکورد:
Discord

بمب کریپتو چیست؟ 

 

 

در این بازی جدای از کسب درآمد به شکل رمزارز BCOIN می توانید قهرمان ها یا آیتم های دیگر را به صورت کلکسیون جمع آوری کنید. هر قهرمان بمب انداز یک NFT است که مالکیت و قابلیت تجارت آن در دستان شماست. تزئینات دیگری دیگری هم هستند که به صورت NFT و قابل خرید و فروش اند.

 

خط داستانی بمب کریپتو ( BombCrypto ) در سرزمینی به نام Bomberland

 

داستان این بازی در جایی دور از کره زمین به نام Bomberland می گذرد که همه در آرامش زندگی می کنند تا روزی که نیرویی شیطانی به آنها حمله کرد و آن سرزمین را ویران کرده و دارایی مردم به نام BCOIN را دزدید. دانشمندان Bomberland بعد از تحقیقات قهرمان های بمب اندازی را اختراع کردند تا تیمی برای نجات مردم و BCOIN ها تشکیل دهند و نیروهای شیطانی را از بین ببرند.

آنها متوجه شدند قهرمانانی که تولید کرده اند بسته به فرمول آنها، سطوح کمیابی متفاوتی دارند که عبارتند از معمولی، کمیاب، خیلی کمیاب، رزمی و افسانه ای.

همچنین قهرمان ها 5 شاخصه ی آماری مختلف دارند:

قدرت (?????): قدرت تخریب بمب

برد (???? ?????): فاصله و برد موثر بمب هنگام منفجر شدن

استقامت (???????): انرژی قهرمان

سرعت (?????): سرعت حرکت

بمب (????): شمار بمب هایی که می تواند حمل کند

توانایی (???????): استحکام تصادفی

این آمار قدرت در هر قهرمان بمب انداز متفاوت خواهد بود. هر چه قهرمان شما کمیاب تر باشد، این آمار قوی تر خواهند بود.

 

چگونه یک قهرمان بمب انداز (bomber hero) بدست آوریم؟

 

سه راه وجود دارد تا قهرمان های بمب انداز را جمع آوری کنید:

بازی Bomb Crypto چیست؟

  • نجات یک قهرمان: کاربران می توانند از طریق ماموریت های نجات، قهرمانان جدیدی بدست بیاورند. در برخی از نقشه ها شانس های بسیار محدودی وجود دارند که کاربران یک بلوک زندان را می بینند که یک قهرمان را در خود زندانی کرده است. پس از انجام ماموریت نجات، بازیکنان قهرمان آسیب دیده را دریافت خواهند کرد که باید برای مدتی آن را ریکاوری کنند تا دوباره به حالت اولیه برگردد. بلوک های زندان فقط در حالت شکار گنج یافت می شوند و تابع نوعی محدودیت زمانی هستند و اگر دیر بشود ممکن است هرگز به دست نیایند.

 

آموزش بازی بمب کریپتو

 

  • خرید یک قهرمان: کاربران می توانند این قهرمان ها را از فروشگاه ها و بازارها خریداری کنند و محدودیتی در تعداد قهرمان های قابل خرید وجود ندارد. از طریق خرید بسته ها می توانید تعداد زیادی Hero خریداری کنید.

 

بازی رایگان bombcrypto

 

  • مزایده: یک بازار P2P یا همان بازیکن به بازیکن وجود دارد که کاربران در آن فرصت خرید و فروش اقلام NFT و قهرمانان بمب انداز را دارند. این مسئله به کاربران کمک می کند تا آنچه را که در مدت زمان بازی بدست آورده اند در ازای کسب سود بفروشند یا دارایی ها و نقدینگی خود را افزایش دهند. تنها ارز این بازار BCOIN است.

 

آموزش بازی بمب کریپتو BCOIN - BombCrypto

 

حالت های مختلف بازی Bomb Crypto

 

حالت Treasure Hunt: در حالت شکار گنج، بازیکنان می توانند قهرمانان بمب انداز را به مناطق معدنی بفرستند و از آنها بخواهند بمب هایی را برای نابود کردن بلوک ها و یافتن BCOINبکارند. این قهرمانان می توانند بدون نیاز به حضور بازیکنان همیشه به طور خودکار کار کنند، که این ویژگی به بازیکنان کمک می کند زمان زیادی را برای انجام کارهای دیگر خود صرفه جویی کنند. قهرمان همچنین با هر بار قرار دادن بمب انرژی مصرف می کند. هنگامی که انرژی او تمام می شود، برای شارژ مجدد انرژی خود وارد حالت استراحت می شود. اگر خانه بخرید، می توانید سرعت شارژ قهرمان خود را افزایش دهید.

 

معرفی توکن bcoin

 

حالت Story: در حالت داستانی بازیکنان یک قهرمان بمب افکن را برای شرکت در هر سطح حالت داستانی انتخاب می کنند. بازیکن برای عبور از هر سطح باید تمام هیولاها را نابود کند. شکستن بلوک ها و کشتن هیولاها در عین حال به بازیکنان این شانس را می دهد که BCOINبدست بیاورند. درگیر شدن در هر سطح یا لول هم به انرژی قهرمان نیاز دارد. پس اگر انرژی کافی وجود نداشته باشد، نمی توان یک قهرمان را برای شرکت در هر سطحی انتخاب کرد. علاوه بر آن ممکن است Hero انرژی خود را در طول بازی با لمس شدن توسط یک هیولا از دست بدهد. اگر انرژی قهرمان شما به صفر برسد، نبرد را خواهید باخت.

حالت battle: در حالت نبرد بازیکنان به یک نبرد بمبی می پیوندند تا با بازیکنان دیگر مبارزه کنند. برای عضویت، نه تنها بازیکنان به نوع خاصی از انرژِی نیاز دارند، بلکه باید مقدار مشخصی توکن را نیز به عنوان هزینه ورود پرداخت کنند که بعدا به عنوان پاداش استفاده می شود. برنده نهایی توکن های بازنده ها را می گیرد.

 

معرفی بازی بمب کریپتو BCOIN