مهران بیت
سل فریم ارز سل فریم

قیمت ارز سل فریم (CELL)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
سل فریم سل فریم
CELL
وب سایت:
Website
وایت پیپر:
Whitepaper
توییتر:
Twitter
کانال تلگرام:
Telegram

سل فریم چیست؟

ارز دیجیتال سل فریم (Cellframe) با نماد اختصاری CELL، یک شبکه لایه 1 مقاوم در برابر کوانتومی است که بر تسهیل انتقال زنجیره‌ای ایمن و مقیاس‌پذیر متمرکز شده است. هدف Cellframe ایجاد زیرساختی برای خدمات غیرمتمرکز سطح پایین از طریق ماهیت چند زنجیره‌ای خود است. این یک بلاکچین چند کاناله و مقاوم در برابر کوانتومی است که امکان چندین الگوریتم کلید و امضا را فراهم می‌کند.
Cellframe یک قابلیت خاص از قراردادهای هوشمند را باز می‌کند که در حال حاضر امکان‌پذیر نیست – تعامل مستقیم با منابع یک سیستم عامل! در نتیجه، سرویس‌های Cellframe می‌توانند از قدرت محاسباتی، فضای دیسک و کانال اینترنت سیستم‌های عامل برای اجرای منطق تجاری لازم استفاده کنند.

CELL توکن ابزاری و بومی سل‌فریم است که برای موارد زیر استفاده می شود:

  • اثبات اجماع سهام
  • انتقال ارزش در اکوسیستم Cellframe
  • شرکت در مزایده ها و لیزینگ

Cellchain چند سکه در گردش وجود دارد؟

تا 17 مارس 2021 حدود 5.4 میلیون سلول در گردش بود که شامل 2،340،675 سکه از دور سرمایه‌گذاری اولیه، 1،060،500 از ارائه اولیه توسط TrustSwap و 1،999،800 از ارائه در صرافی یونی سواپ Uniswap ILO بود.

بنیانگذاران Cellframe چه کسانی هستند؟

Cellframe در سال 2017 توسط سرگئی سوانتسیان و دیمیتری گراسیموف که هر دو تجربه زیادی در زمینه بلاکچین و فناوری اطلاعات و ارتباطات سنتی دارند، تاسیس شد. سرگئی سوانتسیان، مدیرعامل Cellframe، یک سخنران اصلی بین‌المللی با بیش از 25 سال تجربه در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است. از نظر صنعت بلاکچین، او شریک اتریوم است، وی در بیش از 100 رویداد در سراسر جهان شرکت داشته است و به حداقل 30 پروژه در انجام ICO کمک کرده است.
Dmitry Gerasimov مدیر ارشد فناوری Cellframe است و به عنوان یک توسعه‌دهنده در زمینه امنیت شبکه و محاسبات کوانتومی تجربه زیادی دارد. قبل از Cellframe او به عنوان یک فیزیکدان و به عنوان مدیرفنی در 2 VPN کار می‌کرد.

کیف پول‌های سل فریم

ارز دیجیتال سل‌فریم را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

شبکه ارز دیجیتال سل فریم Cellframe - CELL چگونه کار میکند؟

قیمت توکن CELL

حجم بازار ارز دیجیتال سل‌فریم در زمان نگارش این مقاله حدود 62 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 577بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن CELL

ارز دیجیتال سل‌فریم را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

  • صرافی یونی سواپ
  • صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ
  • مهران بیت