مهران بیت
چیلیز ارز چیلیز

قیمت ارز چیلیز (CHZ)

نرخ تومانی خرید
6,777
نرخ تومانی فروش
6,743
تومان
-6.33%
$
0.11458
چیلیز چیلیز
CHZ
آدرس سایت:
chiliz.com/en
تلگرام:
Telegram
توییتر:
Twitter
#Sports # Collectibles & NFTs # Content Creation # Payments
محاسبه قیمت
خرید فروش
CHZ > چیلیز
چیلیز میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال چیلیز چیست؟

چیلیز (Chiliz) با نماد اختصاری CHZ، ارز دیجیتالی است که در توکن سازی برای سرگرمی‌های ورزشی کاربرد دارد و به پلتفرم Socios.com قدرت خاصی می‌بخشد. تیم‌های محبوب ورزشی در این پلتفرم رمزارز Chiliz را برای طرفدارانشان به وجود آورده‌اند تا آن‌ها را جذب کنند. این بستر به علاقه مندان ورزش های سنتی و ورزش های الکترونیکی امکان مدیریت لیست باشگاه ها، مسابقات یا مسابقات فردی مورد علاقه‌شان را می دهد.

ارز دیجیتال چیلیز (Chiliz) - CHZ چیست؟

آشنایی با پلتفرم Socios سوسیوس

فعالیت کمپانی چیلیز (Chiliz) در ارتباط با فناوری اطلاعات می‌باشد. ایده‌های اولیه شرکت در سال 2010 میلادی شکل گرفت ولی در سال 2018 اجرایی شد. آقای الکساندر دریفوس مالک و مدیر اصلی این شرکت است. او بیان‌گذار سوسیوس می‌باشد. سوسیوس را می‌توان بزرگ‌ترین سامانه تعاملی هواداران ورزشی به حساب آورد که به طرفدارانش پاداش می‌دهد.
این پلتفرم با استفاده از فناوری بلاکچین ایجاد شده است تا بستری برای استفاده ارز دیجیتال Chiliz باشد. باشگاه‌های پرآوازه‌ای در جهان با این پلتفرم همکاری می‌کنند. شایان ذکر است که پس از امضای قرارداد باشگاه ایتالیایی یوونتوس و پس از آن باشگاه بارسلونا  قدرت این پلتفرم بیشتر شده است.

رمزارز چيليز چگونه کار می کند؟

فعاليت رمزارز چیلیز توسط پلتفرم Socios.com انجام مي‌شود. طرفداران هر تيم می‌توانند از طريق اين رمزارز با تيم محبوبشان به تعامل بپردازند. از تيمشان حمايت كنند و با هزينه كردن در تصميمات تيمشان تاثيرگذار باشند. تجربه كاربری در اين وبسايت لذتبخش است. در اين سايت شناسايی كاربر به خوبي اتفاق مي‌افتد. ممكن است كاربر، حسابش را غيرفعال كند ولی با یک بازگرداني شناسايی مي‌شود و تنظيمات شخصي سازي شده او ذخيره می‌شود و كاربر را به وجد خواهد آورد!

کاربران با داشتن نشان چیلیز (CHZ) در هر باشگاه، حق رای کسب می‌کنند. هر باشگاهی موضوعاتی را برای نظرسنجی به اشتراک می‌گذارد و امکانات نامحدودی را ارائه می‌دهد. نظراتی پیرامون این که طراحی لوگوی باشگاه یا لباس ورزشکاران چگونه باشد، پس از پیروزی در بازی پیش رو چه آهنگی پخش شود، مکان بازی‌ها در هر بازه زمانی در کجا باشد و یا این که بهترین بازیکن چه کسی است، به اشرتاک گذاشته می‌شود تا طرفداران در نظرسنجی‎‌ها شرکت کنند، تصمیم بگیرند، رای دهند و حدس بزنند. هرچه کاربران تعامل بیشتری با سیستم داشته باشند، احتمال سود بیشتر است. از طرفی، برنامه‌ها و جایزه‌های خاصی هم در نظر گرفته شده است. حدس بازی‌های بعدی و فروش انحصاری برخی از این موارد می‌باشد.

در زیر برخی از باشگاه‌های معروفی که در این سیستم وجود دارد، آمده است:

  • بارسا
  • یوونتوس
  • پاری سن ژرمن
  • اتلتیکو مادرید
  • آ اس رم
  • بارسلونا
  • گالاتاسرای
  • وستهام

امتیازات برجسته رمزارز Chiliz

از آنجایی که این رمزارز اولین دارایی دیجیتالی با تکنولوژی بلاکچین است که در صنعت ورزشی و سرگرمی‌های مربوط به ورزش استفاده می‌کند، با سایر طرح‌ها و پروژه‌هایی که در رابطه با رمزارز فعالیت دارند، متفاوت است. مولفه‌هایی مثل بلاکچین اصلی اتریوم، زیرزنجیره‌های مجاز، مکانیسم صدا و تون چیلیز که دارای استاندارد ERC-20 است، در این سیستم وجود دارند.

آشنایی با توکن‌ های Chiliz (CHZ)

توکن‌های CHZ برای کاربرد فعالیت‌های چیلیز طراحی شده است. این توکن درپرداخت‌هایی که در رای دادن، صورت حساب‌ها و مبادلات انجام می‌شود، به کار گرفته می‌شود.

درآمدزایی با رمزارز چیلیز و نحوه تقسیم سود

چیلیز یک تیم در حال رشد دارد و بیشتر از 80 متخصص از ملیت‌های متنوع را در خود جای داده است. تیم‌های ورزشی الکترونیکی، باشگاه‌ها، سازمان‌های ورزشی و مسابقات در پیدایش و توسعه این سیستم کمک شایانی کرده‌اند. چیلیز هم به نوبه خود به این نهادها و تشکلات فرصت رشد و جذب هواداران بیشتری را می‌دهد. به علاوه، درصدی از درآمد این سیستم به این نهادها پرداخت می‌شود که از طریق کاربرانی که در آن فعالیت می‌کنند، به دست می‌آید.

در مورد بلاکچین چیلیز

پلتفرم توکن چیلیز دارد بر روی دیزاین پاسپورت‌هایی مبتنی بر بلاکچین کار می‌کند تا با وجود شرایط کرونا قابلیت حضور هواداران فوتبال را در ورزشگاه‌ها فراهم سازد.