مهران بیت
فلاکس ارز فلاکس

قیمت ارز فلاکس (Flux)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
فلاکس فلاکس
Flux
آدرس سایت:
Website
توییتر:
Twitter
سورس کد:
Source Code
وایت پیپر:
Whitepaper

ارز فلاکس چیست؟

 

اکوسیستم فلاکس (Flux) در زمینه ارائه شبکه کامپیوتر های غیر متمرکز و بلاکچین به عنوان یک سرویس فعالیت می کند. این ارز دیجیتال یک ابزار مالی برای اکوسیستم آن است و در زمینه های خرید منابع، وثیقه گذاری برای نود های شبکه، پاداش ماینرها و دیگر امور مالی استفاده می شود.

بررسی ارز دیجیتال فلاکس Flux

تیم Flux

 

توسعه دهندگان اکوسیستم فلاکس (Flux) بیش از 10 نفر هستند و تمامی آن ها افرادی متخصص در زمینه کاری خود به شمار می روند. در ادامه برای شما 2 نفر از افراد مهم تیم را معرفی کرده ایم.

 

•  Parker Honeyman

یک مهندس مکانیک از منطقه خلیج جنوبی ، CA است و در قسمت های Zel community و Zel technologies فعالیت دارد.

Parker Honeyman

•  Daniel Keller

او بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه IT را در کارنامه خود دارد و در اکوسیستم Flux یک رهبر بسیار عالی برای تیم توسعه دهنده به شمار می رود.

 

Daniel Keller

توکن در گردش

 

در حال حاضر  218,020,992.25  Flux در گردش وجود دارد که این مقدار در نهایت قرار است که به 440,000,000 عدد برسد. آدرس اسمارت کانترکت توکن فلاکس 0x720cd16b011b987da3518fbf38c3071d4f0d1495 است.

 

صرافی های پشتیبانی کننده از Flux

 

از صرافی هایی که از ارز دیجیتال Flux پشتیبانی میکنند می توان به کوکوین (KUCOIN)،، Gate.io، هات بیت (Hotbit) اشاره کرد. همچنین شما می توانید ارز دیجیتال Flux را در مهران بیت هم خرید و فروش کنید.

 

نقشه راه ارز دیجیتال Flux

 

اکوسیستم فلاکس در سال های 2020 تا 2022، در هر سال در چهار دوره اهداف خود را مشخص و آن ها را منتشر کرده اند. در ادامه مهم ترین پیشرفت های توسعه ارز دیجیتال Flux را برای شما آماده کرده ایم.
در سال دوره اول و دوم سال 2020، توسعه FluxNode، FluxOS و راه اندازه Flux explorers انجام شده است. در دوره سوم و چهارم همان سال، راه اندازی FluxApps، راه اندازی FluxOS 1.0 و استقرار برنامه جهانی Flux Network انجام شده است.
در دو دوره اول سال 2021، هدف گذاری توسعه غیرمتمرکز تر کردن FluxApps، هدف گذاری صنعت امور مالی غیر متمرکز، راه اندازی دارایی های موازی و گاورننس، لیست شدن در صرافی متمرکز Kucoin و سهام گذاری توکن فلاکس در پلتفرم CoinMetro در دست توسعه و اجرا است.
در دوره سوم و چهارم سال 2021، پاداش 100 هزار دلاری برای بهترین پیشنهاد توسعه دهندگان برای بهبود پلتفرم فلاکس، راه اندازی سرورهای Minecraft و PokerTH، قابلیت پذیرش NFT در کیف پول Zelcore و افزوده شدن به بلاکچین های سولانا و ترون در دستور کار این پلتفرم است.
در سال 2022، توسعه سازمانی برای پروژه فلاکس، افزودن به بلاکچین DOT، آزمایش الگوریتم جدید استخراج و FluxOS 3.0 هدف گذاری شده است.

 

رودمپ ارز دیجیتال فلاکس Flux Token roadmap