مهران بیت
هوپر ارز هوپر

قیمت ارز هوپر (HOPR)

نرخ تومانی خرید
3,611
نرخ تومانی فروش
3,593
تومان
-5.02%
$
0.06232
هوپر هوپر
HOPR
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
دیسکورد:
Discord
گیت هاب:
Github
محاسبه قیمت
خرید فروش
HOPR > هوپر
هوپر میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال هوپر چیست؟

هوپر (HOPR) یک پروژه چند وجهی است که در آن تکنولوژی پیشرفته ای برای حفظ حریم خصوصی دیجیتال، انتقال داده لایه صفر و حاکمیت غیرمتمرکز توسعه یافته است.
استارتاپ حفظ حریم خصوصی غیرمتمرکز HOPR اولین گره سخت افزاری سفارشی سازی شده HOPR خود را روانه بازار کرده است که به ادعای این شرکت، هرگونه وابستگی به سرورهای ابری که غالباً تحت کنترل آمازون و علی بابا هستند را برطرف میکند.

ارز دیجیتال هوپر HOPR چیست؟
HOPR از یک راه حل میکس نت (شبکه مخلوط) با مشوق توکن استفاده میکند که برای بلاکچین همان کاری را انجام می دهد که Tor یا شبکه خصوصی مجازی (VPN) روی اینترنت انجام میدهد. گره میکس نت، اجرای یک گره اتریوم را با حریم خصوصی داده های سطح بعد در هم میآمیزد.
این شرکت در بیانیه ای اعلام کرده است که این اولین محصول سخت افزاری است که توسط یک شرکت حفظ حریم خصوصی اطلاعات در فضای بلاکچین منتشر می شود. سایر شرکت های رمزنگاری از نسل های سخت افزاری مشابهی پیروی میکنند مانند Filecoin و  Helium).
هرچند HOPR اولین شرکتی نیست که از توکن های بلاکچین به عنوان مشوقی برای مشارکت جهت ارتقای حریم خصوصی یک شبکه استفاده می کند. رقابت در این فضا درحال حاضر با وجود امثال Orchid protocol که اخیراً شاهد افزایش ارزش توکن خود بوده است، تقویت می شود.
گره اتصال و اجرای (plug-and-play) مبتنی بر بلاکچین HOPR با رم 8 گیگابایتی و 1 ترابایت فضای ذخیره سازی SSD، با قیمت 440 دلار به فروش می رسد. این کمپانی برای آغاز فروش، 100 گره سخت افزاری HOPR را عرضه کرده است.

ارزش ارز دیجیتال هوپر

هوپر در لحظه نگارش این متن با ارزش بازار حدود ۱۲.۵۸ میلیون دلار، در رتبه ۷۵۶ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۰۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. بالاترین قیمت HOPR در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۹(23 February 2021) معادل ۲.۳۶ دلار بوده که در لحظه نگارش این متن %۹۸.۴۴ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.