مهران بیت
کومودو ارز کومودو

قیمت ارز کومودو (KMD)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
کومودو کومودو
KMD
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
دیسکورد:
Discord
وایت پیپر:
Whitepaper
گیت هاب:
Github

کومودو چیست؟

در این مقاله به یکی از ارزهای دیجیتال به نام کومودو (Komodo) با نماد اختصاری KMD، می‌پردازیم. این تکنولوژی در سال 2014 رونمایی شده است. کومودو (Komodo) یک ارائه دهنده راه حل براساس زیرساخت بلاکچین انتها به انتها است و به صورت مستمر تا به امروز یکی از خلاقانه‌ترین پروژه‌های بلاکچین بوده است. امروزه این ارزهای دیجیتال استفاده از تکنولوژی بلاکچین را ارتقا بخشیده است.

بررسی ارز دیجیتال کومودو Komodo - KMD
امروزه در واقع اکثر سیستم عامل‌های بلاکچین تنها براساس یک پلتفرم بلاکچین هستند که پشتیبانی از قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز را ارائه می دهند. در این مدل تمام پروژه‌ها از یک ساختار پیروی می‌کنند که باعث ازدحام معاملات می‌شود.
در حالی که بیشتر پلتفرم‌های بلاکچین از یک سیستم استفاده می‌کنند، Komodo از چندین زنجیره بلاکچین غیرمتمرکز استفاده می‌کند که  این امر باعث افزایش سرعت و امنیت بیشتر آن و در حقیقت وجه متمایز این ارز می‌شود.
اکوسیستم Komodo تنها مقیاس‌پذیر و قابل همکاری نیست؛ بلکه به قدرت شبکه بیت کوین نیز متصل است که باعث ایمنی معاملات و نقل و انتقال ایمن اسناد می‌شود؛ به این صورت که هر ده دقیقه یک بلاک بر روی پلتفرم بیت کوین ذخیره می‌کند و با این روش از 51٪ حملات و خطرهای هک شدن ایمن می‌شود.

ارزش کومودو در بازار ارز دیجیتال

 

کومودو با نماد اختصاری KMD یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۴.۲۵ میلیون دلار، در رتبه ۵۳۲ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .
هر واحد از کومودو در لحظه نگارش این متن با قیمت ۰.۲۵۱۹۰۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۱,۴۱۰ تومان معادل ۱۲,۹۵۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱.۱۴ میلیون دلار است. قیمت کومودو در ۲۴ ساعت قبل از نگارش این متن ۷.۱۸% افزایش یافته است.
بالاترین قیمت کومودو در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۶(21 December 2017) معادل ۱۴.۱۲ دلار بوده که همینک %۹۸.۲۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.
تعداد واحدهای در گردش کومودو ۱۳۵.۹۵ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۰۰ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن کومودو معامله می‌شود، صرافی Upbit با سهم %۹۴.۵۰ از حجم معاملات روزانه است.