مهران بیت
مید سیف کوین ارز مید سیف کوین

قیمت ارز مید سیف کوین (MAID )

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
مید سیف کوین مید سیف کوین
MAID
آدرس سایت:
Maidsafe.net
سورس کد:
Source Code
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
#Platform # Distributed Computing # Filesharing # Storage

ارز دیجیتال مید سیف کوین چیست؟

مید سیف کوین (Maidsafecoin) با نماد اختصاری MAID، مکانیزمی ایمن برای کنترل دسترسی شبکه ارائه می دهد که همراه با مرورگر ایمن است. همانطور که MaidSafe در مسیر خود حرکت می کند و ویژگی های جدیدی را برای شبکه SAFE منتشر کرد ، به طور کلی در MaidSafeCoin افزایش یافت. هنگامی که Safecoins در شبکه SAFE عملیاتی می شود ، ممکن است افزایش تقاضا برای MaidSafeCoin را مشاهده‌ کرد.

درباره مید سیف کوین

مید سیف کوین (MaidSafeCoin) بیش از چهار سال پیش توسط دیوید اروین ایجاد شد. اولین معامله تأیید شده با این ارز رمزنگاری شده در 22 آوریل 2014 انجام شد. امروز MaidSafeCoin یکی از بزرگترین ارزهای رمزپایه از نظر سرمایه بازار است. اگرچه MaidSafeCoin (MAID) از ارز خود پشتیبانی می کند ، این شرکت هنوز هم به طور عمده در پی ایجاد بلاکچین اختصاصی خود است که به یافتن سایر برنامه های ارزی کمک می کند.

الگوریتم میدسیف کوین چیست؟

MaidSafeCoin از الگوریتم اثبات منبع (مشابه اثبات کار) استفاده می کند. این شرکت در راه دریافت جایزه برای استفاده از توان محاسباتی در حفظ زیرساخت های اینترنت است. هدف MaidSafeCoin ایجاد یک اینترنت غیرمتمرکز به نام “شبکه SAFE” با استفاده از توان محاسباتی غیرفعال برای انجام کارهای معمول سرورهای اینترنتی (به عنوان مثال httpd ، ssh ، scp ، ftp ، smtp ،pop3 ، imap و غیره) است.

MaidSafe یک سیستم انتقال و ذخیره سازی داده توزیع شده جالب است و در اسکاتلند ثبت شده است و پروژه خود را با حمایت حامیان مالی توسعه می دهد.

عملکرد شبکه SAFE چگونه عمل می کند؟

شبکه Safe شبکه ای خود مدیریت شونده و خود اصلاح شونده خواهد بود. این سیستم شامل گره­های فردی  است که توسط افراد عادی که منابع را برای ایجاد یک سیستم به طور کامل مستقل به اشتراک می­گذارد، اجرا می­شود. با افزایش حجم شبکه، معماری شبکه به گونه­ای است تا مستقل بتواند مسئولیت­های رو به رشد خود را اداره کند. داده ها به طور مداوم رمزگذاری می­شوند و کل سیستم هرگز بهینه­سازی خود را متوقف نمی­کند.

تعدادی از ویژگی­ های فنی مختلف وجود دارد که همه این موارد را ممکن می­کند:

•  خود رمزگذاری

داده­هایی که توسط خود آنها رمزگذاری انجام می­شود.فایل­های بارگذاری شده روی شبکه به قطعات مختلف تقسیم شده، رمزگذاری شده و در سراسر شبکه توزیع می­شوند. این حجم اطلاعات غیرقابل خواندن و غیرقابل دسترسی برای هر کسی به جز مالک آن است.

•  سیستم غیرمتمرکز “ذخیره اطلاعات فرصت طلبانه”

این سیستم بدان معنی است که فایل­ها در شبکه بر روی تمام دستگاه­ها در سراسر جهان ذخیره می­شوند.هیچ نقطه­ای وجود ندارد که در آن یک فایل به خطر بیافتد؛ به عبارت دیگر، یک سیستم ایمن­تر داریم. این ماهیت توزیع شده شبکه به عنوان “ذخیره اطلاعات فرصت طلبانه” نامیده می­شود.

•  در دسترس بودن داده­ها

شبکه به گونه­ای طراحی شده است تا کپی­های تکراری از تمام داده­ها را همیشه حفظ کند.زمانیکه کاربران به آفلاین می­شوند،شبکه داده­ها را به جای دیگر انتقال می­دهد تا اطمینان حاصل شود که کاربران همیشه به فایل­های خود دسترسی دارند.

چه کسانی بنیانگذار MaidSafeCoin هستند؟

MaidSafeCoin توسط دیوید ایروین تاسیس شد. ایروین همچنین مدیرعامل شرکت Ayrsoft Ltd ، Alba Networks بود و به عنوان مشاور در شرکت مشاوره تجاری Ayrshire کار می کرد.

کدام والت ها از رمزارز MAID پشتیبانی می کنند؟

کیف پول های سخت افزاری مطمئن ترین و راحت ترین گزینه ها برای امنیت MaidSafeCoin (MAID) شما هستند. این کیف پول های سخت افزاری مخصوصاً برای ذخیره ایمن کلیدهای خصوصی طراحی شده اند.

آنها بیشتر از کیف پول های دسکتاپ یا تلفن های هوشمند امن تر در نظر گرفته می شوند ، دلیل اصلی این امر این است که در هر نقطه به اینترنت متصل نمی شوند.این ویژگی ها به طور قابل توجهی بردارهای حمله موجود در اختیار افراد مخرب را کاهش می دهد ، زیرا بدان معنی است که نمی توانند از راه دور دستگاه را دستکاری کنند.

بهترین کیف پول های سخت افزاری که از مید سیف کوین پشتیبانی می کنند

  • Trezor One
  • Trezor Model T

سخن پایانی

جذب مردم برای درک پیاده سازی معماری شبکه اصلاح شده Maidsafe، تشویق به توسعه برنامه/ پذیرش و مواجه با مشکلات فنی مقیاس گذاری، همگی چالش­های بزرگی هستند. اما ایروین و تیمش قبلا نشان داده اند که دارای پتانسیل این کار هستند و برای گذراندن این راه طولانی آمادگی دارند. مانند Safecoin، این موضوع گام دیگری در جهت تمرکززدایی نظام مالی است. با ترکیب یک چارچوب غیرمتمرکز با فرایندهای غیرمتمرکز مالی بیت کوین، یک نوآوری آغاز شده است.