مهران بیت
مارو ارز مارو

قیمت ارز مارو (MARO)

نرخ تومانی خرید
51
نرخ تومانی فروش
51
تومان
-0.02%
$
0.000865
مارو مارو
MARO
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github
محاسبه قیمت
خرید فروش
MARO > مارو
مارو میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

مارو چیست؟

مارو (Maro) یک اکوسیستم جهانی برای ارتباط، همکاری و پیشرفت مردم است به عنوان یک زیرساخت بلاکچین منبع باز، کاربران می توانند مستقیماً با مارو به اقتصاد جهانی متصل شوند. سازوکار منحصر به فرد و چند شبکه ای DPoS چند لایه مارو Maro  یک بلاکچین قابل توسعه با توان بالا و اقتصاد  پایدار را ارائه می دهد.

بررسی ارز دیجیتال مارو MARO

ماموریت مارو

مارو بازاری را فراهم می کند که تبادل ارزش کارآمد در آن انجام شود. مارو ارائه دهنده راه حل مالی قابل دسترسی و مطمئن است و زیرساخت های زنجیره بلوکی باز و پایدار را فراهم می کند.

اکوسیستم مارو

•  Maro Blockchain

بلاک چین مقیاس پذیر با توان بالا و اقتصاد رمز پایدار

•  Acorn Protocol

اکوسیستم برای همکاری در شبکه باز با مکانیزم تشویقی شفاف

•  Tigris Protocol

راه حل مالی غیرمتمرکز امن و کارآمد برای بدهی های سهام و وثیقه

خدمات کلیدی

Maro Connect یک برنامه کیف پول موبایل امن و با کاربرد آسان از شبکه Maro است. Maro Connect به کاربران این امکان را می دهد تا به نمایندگان رای دهند ، دارایی ها را منتقل کرده و پرداخت ها را انجام دهند. همچنین ، کاربران می توانند از سرویس Staking ، خدمات بدهی وثیقه دار و موارد دیگر از طریق سرویس DeFi Tigris استفاده کنند در حالی که دسترسی مستقیم به صرافی غیرمتمرکز و DAPP های مختلف دارند.

•  Maro Developer Center

ابزارهای توسعه و اطلاعات مربوط به شبکه Maro را به توسعه دهندگان ارائه می دهد.

•  Maro Scan

ابزاری است که کاربران می توانند در آن تمام تراکنش های انجام شده در Maro Blockchain را جستجو کنند.

•  Acorn Box

یک برنامه کیف پول موبایلی است که برای کاربران گسترده ساخته شده است. کاربران از هر طیف می توانند از یک سرویس شبکه اجتماعی لذت ببرند، بازی کنند و از DAPP های مختلف دیگری استفاده کنند. از طریق DAPP مانند WorkBox ، کاربران ممکن است ارزش ایجاد کنند و به ازای سهم خود در هر مکان و هر زمان پاداش دریافت کنند.

جمع بندی

مارو یک اکوسیستم جهانی برای ارتباط، همکاری و پشتیبانی مردم است. به عنوان یک زیرساخت بلاک چین باز، کاربران می توانند مستقیماً با Maro به اقتصاد جهانی متصل شوند. مکانیسم منحصر به فرد چند لایه DPoS اجماع و چند شبکه Maro یک بلاک چین مقیاس پذیر با توان عملیاتی بالا و اقتصاد رمز پایدار ارائه می دهد.