مهران بیت
نم ارز نم

قیمت ارز نم (XEM)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
نم نم
XEM
آدرس سایت:
nem.io
سورس کد:
Source Code
تلگرام:
Telegram
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
#PoI # Medium of Exchange # Payments # Smart Contracts

ارز دیجیتال نم چیست؟

نم (NEM) با نماد اختصاری XEM، یک پلتفرم رمزارز نظیر به نظیر (peer-to-peer) است. این پلتفرم به زبان برنامه‌نویسی جاوا و جاوااسکریپت نوشته شده و از کدهای 100% اصلی استفاده می‌کند.
ارز دیجیتال نم (NEM) با استفاده از الگوریتم اثبات اهمیت (Proof-of-Importance) مدل انتشار فراگیری را ارائه داده و ویژگی‌های عملکردی جدیدی را به تکنولوژی بلاکچین می‌افزاید. نم همچنین سیستم پیام‌رسانی کدگذاری ‌شده نظیر به نظیر یکپارچه، حساب‌های چند امضایی و سیستم Eigentrust++ اعتباری ارائه می‌دهد.

ارز دیجیتال نم (NEM) - XEM چیست؟

درباره ارز NEM (XEM)

رمزارز نم (XEM) عملا به بازار ژاپن محدود شده است. توسعه‌دهندگان نم با پلتفرم COSMA همکاری فعالانه‌ای دارند. از این رو، منبع کد با تکنولوژی MiJin محافظت می‌شود. این مشارکت باعث شده تا Zaif بزرگ‌ترین صرافی ژاپن که مالکیت این پلتفرم را در اختیار دارد، حضور نم را در بازار تضمین کند.
این عامل همچنین میزان جذابیت سرمایه‌گذاری در رمزارز را مشخص می‌کند. یک روش اصلی توزیع، یک سیستم تایید اعتبار (Reputation system) برای ساختن شبکه قابل اعتماد و همچنین دسترسی آزاد است. تمامی این‌ها پتانسیل بیشتری برای رشد و توسعه فراهم می‌کند.
در عین حال، توسعه‌دهندگان سیستم انباشت (Accumulation system) را تقویت نمی‌کنند. دستورالعمل این است که از استفاده فعالانه رمزارز در زمینه فروش کالا و خدمات اطمینان حاصل شود. با این حال این امر از خرید کوین در بلند مدت توسط سرمایه‌گذار کلان و پیگیری اخبار مربوط به پروژه NEM جلوگیری نمی‌کند.

ویژگی ها

بر اساس نظر کارشناسان، جذابیت سرمایه‌گذاری بر NEM در ویژگی‌های منحصر به فرد این رمزارز نهفته است که به آن امکان می‌دهد تا از سایر رقبای مشهورش بهتر و کاراتر باشد. این امر مستقیماً علاقه کاربران خصوصی و سازمان‌های تجاری را به این پروژه تحت تأثیر قرار می‌دهد، همچنین تقاضا را افزایش داده و از این رو قیمت توکن‌ها را افزون می‌کند. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که با پیدایش پول دیجیتال در میان کاربران منطقه آسیا، ارزش XEM به صورت قابل توجهی افزایش یابد. روند رشد قیمت همچنین بیانگر ترویج بیشتر رمزارز خواهد بود.

آینده نم

جهش قیمت نم از سال 2016 باعث شده تا مورد توجه قرار گیرد. تکنولوژی نم (NEM) بر پایه Proof-of-Importance و Eigentrust مبتنی است. متصدیان این رمزارز در تلاشند تا دامنه رواج آن را از ژاپن به بازارهای جهانی گسترش دهند. درسال 2017 قیمت NEM 258 برابر شد اما در سال 2019 نرخ NEM به دلایلی از قبیل سقوط نرخ بیت کوین، سرقت کوین‌های NEM از صرافی Coincheck و دستکاری قیمت در صرافی‌ها، کاهش یافت. با این وجود این رمزارز همچنان محبوب است و کارشناسان به آینده ارز دیجیتال NEM خوشبین هستند؛ زیرا ویژگی‌هایش باعث می‌شود که نسبت به رقبایش کاراتر باشد.