مهران بیت
رادیکل ارز رادیکل

قیمت ارز رادیکل (RAD)

نرخ تومانی خرید
67,332
نرخ تومانی فروش
67,002
تومان
-6.29%
$
1.102
رادیکل رادیکل
RAD
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
محاسبه قیمت
خرید فروش
RAD > رادیکل
رادیکل میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز رادیکل چیست؟

ارز رادیکل (Radicle) با نماد اختصاری RAD چیست؟

رادیکل (Radicle) با نماد اختصاری RAD، یک شبکه غیرمتمرکز برای همکاری کد است. ماموریت این پروژه توسعه زیرساخت های انعطاف پذیر برای جوامع منبع باز است که ایمن، مستقل و منحصراً بر اساس پروتکل های باز ساخته شده است.

پروتکل های Radicle به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا بدون اتکا به واسطه های قابل اعتماد روی کد همکاری کنند. شبکه همتا به همتای آن با یک سیستم قرارداد هوشمند اتریوم تکمیل می‌شود، رادیکل (Radicle) از قدرت اتریوم و DeFi استفاده می‌کند تا توسعه‌ دهندگان را قادر سازد تا زیرساخت‌ های همکاری خود را به طور واقعی در اختیار داشته باشند.

از زمان راه‌اندازی نسخه بتا در دسامبر گذشته، Radicle شاهد بیش از 1000 پروژه منتشر شده در شبکه بوده و علاقه قابل توجهی را از سراسر اکوسیستم Web3 به خود جلب کرده است. رمز راهبری آن، RAD، رادیکل (Radicle) را به اولین شبکه منبع باز، تحت رهبری جامعه و خودپایدار برای همکاری نرم افزاری تبدیل می کند.

کد و خزانه دارایی های شبکه به صورت عمومی به طور کامل در فضای باز مدیریت می شود و به هر توسعه دهنده اجازه می دهد تا در جهت پروژه مشارکت کرده و بر آن تأثیر بگذارد و Radicle را به یک آزمایش در حکومت جمعی تبدیل می کند.