مهران بیت
سالت ارز سالت

قیمت ارز سالت (SALT)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
سالت سالت
SALT
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
تلگرام:
Telegram
دیسکورد:
Discord
گیت هاب:
Github

سالت چیست؟

ارز دیجیتال سالت (Salt) در واقع شبکه ای از وام های پشتیبانی شده از بلاکچین فراهم می کند. در واقع با ارز دیجیتال Salt می توانید در ازای وام نقدی، رمز نگاری خود را به عنوان یک وثیقه تنظیم نمایید. در واقع این امکان ارز دیجیتال Salt، ایده بسیار مناسبی برای دنیای ارز دیجیتال است. به عنوان مثال چنانچه شما تحت شرایطی قرار بگیرید که مجبور به پرداخت هزینه های غیرقابل پیش بینی باشید، می توانید بدون اینکه دارایی های بلاکچین خود را بفروشید، خرید خود را انجام دهید.

تعریف توکن ارز دیجیتال سالت (Salt)

توکن های ارز دیجیتال Salt، همان توکن های ERC20 است که به عنوان توکن های عضویت نیز شناخته می شوند. به گونه ای که برای عضویت در سیستم عامل وام ارز دیجیتا سالت باید آن راهزینه کرد. 

همچنین از توکن های Salt می توان برای پرداخت سود وام، دریافت نرخ بهتر وام و خرید محصولات فروشگاه اینترنتی ارز دیجیتال استفاده کرد. البته این نکته را باید در نظر گرفت که هر یک از توکن هایی که باید برای خدمات بالا پرداخت کرد، ارز شهای متفاوتی بر روی شبکه دارند.

تعریف توکن ارز دیجیتال سالت (salt)

ارز دیجیتال سالت چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال Salt را با عنوان وام دهی ارز دیجیتال Salt نیز می شناسند.، چرا که این ارز دیجیتال در حوزه وام های تجاری شرکت و یا وام های بلاکچین پشتیبانی می شود. وام های بلاکچین به وام هایی گفته می شود که در آن دارایی هایی از جمله بیت کوین را به عنوان یک وثیقه در ازای ارزهای سنتی تحویل می گیرید. البته اینگونه وام ها قابلیتی دارند که شما می توانید برای هزینه های شخصی و یا شغلی خرج کنید.

برنامه ارز دیجیتال سالت در آینده چگونه است؟

تیم ارز دیجیتال Salt، یک تیم 15 نفره بوده که با مدیریت شاون اوون در ماه ژوئیه سال 2018، آغاز به کار کرد. در حال حاضر برجسته ترین عضو تیم ارز دیجیتال سالت، فردی به نام Eric Voohees است.

ارز دیجیتال Salt در ژانویه سال 2018 میلادی، نقطه عطف خود را رد کرد و در حال حاضر این پلتفرم بیش از 70 هزار وام دارد و بیش از 50 میلیون دلار وام را حمایت کرده است. 

از جمله برنامه ارز دیجیتال سالت در سال 2018، ارائه یک سری خدمات از جمله کارت های اعتباری، بودجه وام و گسترش وثیقه به سایر سکه های جایگزین بود. تنها در برخی از این موارد ارز دیجیتال Salt توانست به نقطه عطف خود برسد. در حال حاضر ارز دیجیتال سالت با افزودن وام هایی از جمله لیت کوین و داگ کوین پشتیبانی خود را افزایش داد. 

بررسی ارز دیجیتال سالت Salt

چگونه ارز دیجیتال سالت (salt) را می توان خرید؟

ارز دیجیتال سالت را می توان در صرافی های معتبری همچون  Binance و Bittrex خرید. برای خرید ارز دیجیتال Salt، باید بیت کوین و اتریوم داشته باشید، در صورتی که هیچ کدام از این دو مورد را نداشته باشید، می توانید با ارز سنتی در بازار بورس Gemini بخرید و بعد آن را منتقل کنید.

چگونه ارز دیجیتال سالت(salt) را ذخیره کنیم؟

برای ذخیره کردن ارز دیجیتال سالت چند راه حل وجود دارد:

  • اولین روش استفاده از روش آنلاین کیف پول اتریوم است. اما پیشنهاد وب سایت ارز دیجیتال سالت استفاده از کیف پول جک است. 
  • در حال حاضر کیف پول جک قابلیت نصب در برنامه هایی از جمله لینوکس، ویندوز، مک، آی او اس، اندروید و افزونه کروم را دارد. 
  • اما در حال حاضر امن ترین راه برای ذخیره توکن ها، کیف پول سخت افزاری مانند Trezor یا Ledger Nano S است. مزیت اصلی  استفاده از کیف پول های سخت افزاری، این است که از پول شما به صورت آفلاین و دور از دسترس هکرها نگهداری می کند.