مهران بیت
اسپلینتر شاردز ارز اسپلینتر شاردز

قیمت ارز اسپلینتر شاردز (SPS)

نرخ تومانی خرید
534
نرخ تومانی فروش
532
تومان
-2.95%
$
0.009036
اسپلینتر شاردز اسپلینتر شاردز
SPS
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
دیسکورد:
Discord
تلگرام:
Telegram
محاسبه قیمت
خرید فروش
SPS > اسپلینتر شاردز
اسپلینتر شاردز میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

اسپلینتر شاردز چیست؟

اسپلینتر شاردز (Splintershards) با نماد اختصاری SPS، یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که در در لحظه نگارش این مقاله با ارزش بازار حدود ۲۰.۳۶ میلیون دلار، در رتبه ۶۶۴ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
هر واحد از اسپلینتر شاردز در لحظه نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۱۸۳۹۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۰,۶۸۹ تومان معادل ۹۳۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۹۱.۸۴ هزار دلار است.
بالاترین قیمت اسپلینتر شاردز در تاریخ ۱۸ مهر ۱۴۰۰(10 October 2021) معادل ۱.۰۰ دلار بوده که همینک %۹۸.۱۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش Splintershards ۱.۱ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۳ میلیارد خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن Splintershards معامله می‌شود، صرافی AOFEX با سهم %۳۷.۳۱ از حجم معاملات روزانه است.

اسپلینترلندز چیست؟

اسپلینترلندز (Splinterlands) یک بازی کارتی کلکسیونی غیرمتمرکز است که بر اساس فناوری بلاک چین ساخته شده است. از نظر مفهومی شبیه به بازی‌هایی مانند Magic the Gathering و Hearthstone است که در آن شما مجموعه ای از کارت ها را می سازید که همگی دارای آمار و توانایی های مختلف هستند و از آنها برای مبارزه با بازیکنان دیگر در مسابقات مبتنی بر مهارت استفاده می کنید.
با استفاده از فناوری بلاک چین، بازیکنان می توانند کارت های دیجیتال خود را داشته باشند و می توانند آزادانه آن ها را مانند کارت های فیزیکی، بدون کنترل هیچ شرکت یا نهاد متمرکزی معامله کرده و بفروشند.
ارز داخلی این بازی به نام اسپلینتر شاردز (Splintershards) این توانایی را به بازیکنان می دهد که دسته کارتهای خود را با به ویژگی های مختلفی تجهیز کنند و بهتر با سایر بازیکنان بجنگند. یک بازار یا فروشگاه در این بازی وجود دارد که در آن بازیکنان می توانند دارایی های دیجیتال خود را بخرند، بفروشند یا معامله کنند. این امکان باعث می شود انعطاف پذیری بالایی در انتخاب یک دارایی دیجیتال خاص برای بازیکنان وجود داشته باشد.

بازار اسپلینترلندز در اسپلینتر شاردز

وقتی که یک بازیکن دسته کارتهای مورد نیاز برای بازی را تکمیل کرده باشد، حالا می تواند وارد بازی ها شود و شروع کند به جمع آوری توکن های کریستال های انرژی سیاه (DEC). توکن DEC پاداش رسمی شبکه ی SPS است. این توکن را می توان برای خرید آیتم های درون بازی در فروشگاه خرج کرد و یا به بازیکنان دیگر انتقال داد.

چگونگی بازی اسپلینترلندز (splintelands) - SPS - Splintershards - اسپلینتر شاردز

چگونه بازی اسپلینترلندز را شروع کنیم؟

  • گام اول: یک حساب کاربری ایجاد کنید یا فقط کافیست کیف پول کریپتویی خود مانند متامسک را وصل کنید.
  • گام دوم: وقتی وارد سیستم شدید، دکمه ی شروع بازی یا Play Now را بزنید. بعد از کلیک بر روی آن می توانید دکمه ی Battle را در صفحه ی بعد پیدا کنید و روی آن کلیک کنید.
  • گام سوم: دکمه ی Battle شما را به مکانی می برد که می توانید حریفان را به چالش بکشید. برای اینکه تعادل حفظ شود، خود سیستم نبرد SPS برای شما حریفی را پیدا می کند که در سطح تجربه و مهارت شما باشد.
  • گام چهارم: بعد از پیدا شدن یک رقیب مناسب یک صفحه ی پاپ آپ باز می شود و محدودیت های نبرد را برای شما توضیح می دهد.
  • مرحله ی پنجم: یک تیم ایجاد کنید و یک دسته ورق بر اساس استراتژی خود بسازید.
  • مرحله ی ششم: هر وقت شما و حریف آماده شدید نبرد آغاز خواهد شد. سیستم تصمیم می گیرد که چه کسی در نبرد برنده شود و بازیکن برنده ارز DEC و همچنین تجربه کسب می کند در حالی که بازنده ها مقداری از امتیازات تجربه را از دست می دهند.