مهران بیت
سان فلاور فارمر ارز سان فلاور فارمر

قیمت ارز سان فلاور فارمر (SFF)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
سان فلاور فارمر سان فلاور فارمر
SFF
وب سایت:
Website
وایت پیپر:
Whitepaper
توییتر:
Twitter

سان فلاور فارمر چیست؟

سان فلاور فارمر (Sunflower Farm) با نماد اختصاری SFF یک ارز دیجیتال است که در لحظه نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۱۵۷۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۰,۴۴۹ تومان معادل ۷۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱ دلار است.در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن Sunflower Farm معامله می‌شود، صرافی MEXC.COM با سهم %۷۶.۶۴ از حجم معاملات روزانه است.
بررسی ارز دیجیتال سان فلاور فارمر (Sunflower Farm) با نماد اختصاری SFF

رسالت سان فلاور فارمر

 

Sunflower Farmers یا کشاورزان گل آفتابگردان

 

یک بازی استراتژیک با درون مایه ی کشاورزی گل آفتابگردان و البته بسیاری از محصولات دیگر حتی کدو! و البته با خصلت درآمدزایی و تبدیل محصولات خود به دارایی های دیجیتال مثل NFT یا رمزارز.
این نوع بازی چیزی است که پیش از این هم در جهان پیش از بلاکچین و هم در میان بازی های بلاکچینی وجود داشت اما بنا به گفته ی آدام هانیگان سازنده ی این بازی، آنها قصد داشتند یک بازی بسازند که در یک چیز متفاوت باشد و آن هم عدم کنترل سازندگان بر رمزارزهای بازی است. او معتقد است یک جریان ناسالم در میان بازی های بلاکچینی در حال شکل گرفتن بود که سازندگان مقدار زیادی از رمزارزهای بازی را در ابتدا به دور از چشم بقیه تولید و ضرب می کردند و آن را تا مدتها از چشم بقیه مخفی می کردند تا زمانی که بازی معروف شود و آنها با فروش آن رمزارزها پول زیادی به جیب بزنند.
اما این بازی طوری طراحی شده که حتی سازندگان این بازی از هر گونه کنترل و ذخیره کردن شخصی رمزارزها ناتوان هستند. تمام مراحل ساخت و گسترش این بازی از کمک های عمومی تامین مالی شد و اکنون نیز برای شروع بازی شما باید مقداری معادل 0.1 رمزارز متیک به یک خیریه ی دلخواه کمک کنید تا بتوانید وارد بازی شوید و این سنت کمک کردن همچنان زنده بماند. صحبت از متیک شد احتمالا با تجربه تر ها فهمیده اند که این بازی بر بستر بلاکچین پالیگان (که به کم بودن کارمزدها مشهور است) برپا شده است.

آموزش بازی sunflower farmers - سان فلاور فارمر (SFF) چیست؟

چطور وارد بازی شویم؟

 

مثل همیشه نیاز به نصب یک کیف پول دارید که در اینجا متامسک بهترین پیشنهاد است. متامسک یک کیف پول نرم افزاری است که برای تعامل با بلاکچین اتریوم استفاده می شود و البته ی شبکه ی پالیگان هم از بلاکچین های جانبی اتریوم است. برای نگه داری امن و دراز مدت رمزارزها البته معمولا توصیه می شود که از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید. در بخش فروشگاه سایت مهران بیت می توانید تعدادی از بهترین کیف پول های سخت افزاری را ببینید و انتخاب کنید.
روی کیف پول خود شبکه ی پالیگان را بالا بیاورید و مقدار خیلی کمی در حد یکی دو تا رمزارز متیک به آن منتقل کنید زیرا برای پرداخت کارمزدها به آن نیاز دارید.
از آنجایی که کارمزدها در شبکه ی پالیگان بسیار ناچیز هستند و برای هر تراکنش از چند سنت در شلوغترین ساعات فراتر نمی روند، همین مقدار کم متیک تا مدتها برای ثبت تراکنش های درون بازی به روی شبکه ی بلاکچین، کافی خواهد بود. متیک را از بسیاری از صرافی های جهانی یا داخلی مثل مهران بیت می توانید خریداری و به کیف پول خود منتقل کنید.
پاداش های بازی با رمزارز داخلی این بازی با نام SFF پرداخت می شود پس این توکن را هم به کیف پول متامسک خود اضافه کنید تا بعد از پرداخت، بتوانید آن را درون کیف پول خود مشاهده کنید.
برای اضافه کردن این رمزارز به کیف پول به آدرس قرارداد آن نیاز خواهید داشت:

0xdf9B4b57865B403e08c85568442f95c26b7896b0

حالا آماده اید تا به بازی بپردازید، زمینی را تهیه کنید و در آن به کشاورزی پرداخته و محصولات خود را تبدیل به NFT و رمزارز کنید.