مهران بیت
یونیدو ارز یونیدو

قیمت ارز یونیدو (UDO)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
یونیدو یونیدو
UDO
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
کانال تلگرام:
Telegram
لینکدین:
Linkedin

یونیدو چیست؟

یونیدو (Unido) با نماد اختصاری UDO، یک اکوسیستم فناوری است که به چالش‌های حاکمیت، امنیت و دسترسی برنامه‌های غیرمتمرکز می‌پردازد و شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا دارایی‌های کریپتو را مدیریت و در DeFi سرمایه‌گذاری کنند.

نحوه عملکرد ارز دیجیتال یونیدو (Unido)

یونیدو با استفاده از فناوری امضای کلید چند علامت اختصاصی خود، پلتفرم Unido Enterprise را با موفقیت توسعه داده است، که به شرکت‌ها امکان می‌دهد در DeFi سرمایه گذاری کنند و به طور ایمن عملیات بانکداری رمزنگاری خود را از یک پلتفرم مدیریت کنند.

فناوری امضای توزیع‌شده یونیدو، Unido Core، راه‌حلی با فناوری عمیق و ثبت اختراع است که در پس‌زمینه چارچوب برنامه قرار دارد و سطوح امنیتی ذخیره‌سازی سرد را برای تراکنش‌های تجاری فراهم می‌کند و در عین حال محیطی مبتنی بر برنامه، شبکه‌ای و کاربری آسان را حفظ می‌کند.

ارز دیجیتال یونیدو (Unido) UDO چیست؟

این فناوری راه حلی را ارائه می‌دهد که شرکت‌ها را قادر می‌سازد یک سیستم مدیریت کلید داشته باشند که کلیدهای خصوصی را که به عنوان هویت و اعتبار امنیتی در نظر گرفته می‌شود و با ارزش مالی مرتبط هستند، ایمن کند؛ چیزی که مهاجمان به دنبال آن هستند.

این فناوری همچنین یک ساختار حاکمیت چند کاربره را فراهم می‌کند که می‌تواند ساختار پیچیده سیستم‌های حاکمیت سازمانی مربوط به پروتکل‌های مدیریت دارایی آن‌ها را ترسیم کند.

Unido Core API به اشخاص ثالث امکان می‌دهد تا محصولات جدید را بر اساس فناوری اصلی یونیدو بسازند. Unido Core دسترسی احراز هویت شده را از طریق یک API مستند فراهم می‌کند که ساختار یونیدو را برای جامعه توسعه دهندگان به طور گسترده در دسترس قرار می‌دهد و سطوح حاکمیت و امنیت را برای هر برنامه توزیع شده‌ای که در احراز هویت بلاکچین دخیل است، افزایش می‌دهد.

معرفی توکن UDO

UDO توکن کاربردی است که در قلب اکوسیستم یونیدو قرار دارد و به عنوان سیستم پرداخت برای استفاده از محصولات Unido عمل می‌کند.

فراتر از دسترسی به سیستم، دارندگان توکن UDO می‌توانند به طور فعال در رای‌گیری DAO حاکمیتی در مورد موضوعاتی که بر اکوسیستم تأثیر می‌گذارند، شرکت کنند، علاوه بر آن توکن‌های UDO را به‌عنوان پاداش استیکینگ و بازده فارمینگ کسب کنند.

کیف پول‌های ارز دیجیتال یونیدو (Unido)
تراست والت Trust Wallet
متامسک MetaMask
Binance Chain Wallet

قیمت ارز دیجیتال یونیدو (Unido)

قیمت یونیدو (Unido) در زمان نگارش این مقاله 0.533095 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 2,795,648 دلار است. Unido در 24 ساعت گذشته 12.67% افزایش داشته است و در حال حاضر در رتبه 846 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار عرضه در گردش آن 47,144,968 سکه UDO است، اما حداکثر عرضه در دسترس نمی‌باشد.

صرافی‌های ارز دیجیتال یونیدو ای‌پی (Unido EP)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن Unido معامله می‌شود، صرافی Bibox با سهم %31.99 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

یونی سواپ Uniswap (V2)
پنکیک سواپ PancakeSwap (V2)
صرافی Gate.io