مهران بیت
ورس کوین ارز ورس کوین

قیمت ارز ورس کوین (VRSC)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
ورس کوین ورس کوین
VRSC
آدرس وب سایت:
Verus.io
توییتر:
Twitter
دیسکورد:
Discord
گیت هاب:
Github
#Hybrid - PoW & PoS#DeFi#Privacy#Zero Knowledge Proofs#Interoperability#Scaling#Staking#AMM#Identity#Mineable

ارزدیجیتال ورس کوین (VerusCoin) چیست؟

 

ورس کوین (VerusCoin) با نماد اختصاری VRSC، یک فناوری دانش صفر و پروژه‌ای مبتنی بر حریم خصوصی است که برای ارائه بلاک چین‌های عمومی به عنوان یک سرویس (PBaaS) کار می‌کند. این ارز دیجیتال یک الگوریتم اجماع جدید به نام Proof of Power، یک الگوریتم 50% PoW / 50% PoS را معرفی می کند که هدف آن رفع نقاط ضعف در سایر سیستم های PoS است.

 

ارز دیجیتال ورس کوین VerusCoin چیست؟

 

ارزش ورس کوین در بازار

 

ورس کوین (VerusCoin) در لحظه نگارش این متن با ارزش بازار حدود ۸۳.۲۳ میلیون دلار، در رتبه ۳۳۶ بازار قرار داشته و سهم ۰.۰۰۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد. هر واحد از VerusCoin در لحظه نگارش این متن با قیمت ۱.۱۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۱,۵۶۷ تومان معادل ۵۷,۴۳۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۷۵.۴۷ هزار دلار است.
قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱۰.۲۷% کاهش یافته است. بالاترین قیمت VerusCoin در تاریخ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰(26 April 2021) معادل ۳.۳۲ دلار بوده که همینک %۶۶.۴۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.
تعداد واحدهای در گردش VerusCoin ۷۴.۶۶ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۸۳.۵۴ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن VerusCoin معامله می‌شود، صرافی TradeOgre با سهم %۸۸.۴۶ از حجم معاملات روزانه است.