مهران بیت
وکس ارز وکس

قیمت ارز وکس (WAXP)

نرخ تومانی خرید
2,295
نرخ تومانی فروش
2,281
تومان
-6.03%
$
0.03799
وکس وکس
WAXP
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
گیت هاب:
Github
محاسبه قیمت
خرید فروش
WAXP > وکس
وکس میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

وکس چیست؟

وکس (Wax) با نماد اختصاری WAXP، یک ارز دیجیتال است که ارائه دهنده خدمات الکترونیکی پیشرو است. این ارز دیجیتال در نوامبر 2019، به وسیله مدیوس خریداری شد. 

مدیوس به سازمان‌ها کمک می‌کند که با ایجاد کارایی‌ بیشتر در فرصت‌ها صرفه جویی کرده و با صرفه‌جویی‌های بیشتر در هزینه و کنترل مالی بیشتر، تجارت خود را پیش ببرند.

فعالیت تیم مدیوس و دیجیتال Wax در واقع کاملا مکمل یکدیگر بوده و از نظر تاریخ، فرهنگ و شایستگی با یکدیگر مشابه هستند. تیم تشکیل دهنده این نوع شرکت متشکل از 350 کارمند در سراسر آمریکای شمالی، انگلیس، نوردیک، بنلوکس، لهستان و استرالیا است که سالانه بیش از 100 میلیارد دلار از طریق همین سیستم عامل پردازش می‌کنند. 

ترکیب مدیوس و واکس دیجیتال در سطوح مختلف بسیار مشهود بوده و جیسون بوش، مدیر عامل Azul Partners و Spend Matters، هر دو سازمان از نرخ رضایت مشتری بالایی برخوردار هستند؛ چرا که از استراتژی‌های سازگار بر روی فناوری مایکروسافت استفاده می‌کند. 

ارز دیجیتال وکس (Wax) - WAXP چیست؟

در حال حاضر بیش از 3500 مشتری و 450000 کاربر منحصر به فرد در سراسر جهان، از راه حل‌های مدیریت هزینه مدیوس استفاده می‌کنند و از این طریق معاملات باارزش بیش از 150 میلیارد دلار  را سالانه مدیریت می‌کنند.

وکس یک بلاکچین و یک رمز پروتکل هدفمند بوده که برای ایجاد سریعتر، آسانتر و ایمن کردن معاملات تجارت الکترونیکی برای تمامی کاربران طراحی شده است. وکس بلاکچین از Delegated Proof of Stake، به عنوان سازو کار اجماع خود استفاده می‌کند؛ در واقع ارز دیجیتال برای بهینه‌سازی قابلیت استفاده بلاکچین در تجارت الکترونیکی اصناف طراحی شده است.

در حال حاضر وکس مجموعه‌ای از ابزراهای مبتنی بر بلاکچین طراحی کرده است که براساس آنها پلت فرم منبع باز، بازارها و توکن‌های غیر قابل شارژ بومی یا همان NFT  ساخته شده است. 

این ابزارها خدماتی برای پشتیبانی از تجارت الکترونیکی را شامل می‌شود  که از جمله آنها می‌توان به WAX ، SSO و OAUTH اشاره کرد.

گزارش‌هایی که از عملکرد این نوع ارز دیجیتال ارائه شده است، نشان دهنده سرعت بلاکچین با 500 بار بارگیری در میلی ثانیه است  که این میزان هزینه کمتری را برای مشتریان به همراه دارد. 

در معامله اولیه NFT در بلاکچین وکس، طی چند ساعت و در بعضی از موارد در چند دقیقه به فروش می‌رسد. حجم معاملات ثانویه WAX NFT نیز به اندازه فروش اولیه چشمگیر است؛ به گونه‌ای که حجم معاملات ثانویه NFT به طور میانگین 5 برابر بیشتر از حجم فروش اولیه به صورت سالانه است. 

ارز دیجیتال وکس

شرکای وکس چه کسانی هستند؟

شرکای وکس NFT شخصیت‌های بزرگی مانند Atari, William Shatner, The Topps Company هستند؛ علاوه براین پروژه‌های مستقلی مانند بلاکچین، KOGS ، Bitcoin Origins، Heroes ، Alien Worlds و موارد دیگر میلیون‌ها دلار درآمد اولیه و بازار ثانویه در بلاکچین وکس کسب می‌کنند؛ همین دلیل موجب شده است که وکس به عنوان یک هدف اصلی برای توسعه دهندگان مستقل برای ایجاد مشاغل موفق بلاکچین باشد.

طراحی جدید توکنومیک وکس

ویژگی اصلی سیستم جدید توکنومیکس وکس، طراحی میان زنجیره‌ای آن است. در اصل بلاکچین وکس برای معاملات NFT ساخته شده است و بهترین بلاکچین در فضای NFT است. اتریوم بهترین سیستم پولی  را در میان بلاکچین‌ها دارد. مدل توکنومی وکس جدید با ایجاد شرایط جدید توانسته است قابلیت‌های برترمالی را برای اتریوم ایجاد کند. در واقع وکس امنترین و راحتترین روش برای ایجاد، خرید، فروش و تجارت NFT است. 
در حال حاضر Wax مجموعه کاملی را از ابزارهای مبتنی بر بلاکچین ایجاد کرده است که به هر فردی امکان تجارت فوری و ایمن NFT را با فرد دیگر و در هر مکانی می‌دهد؛ در واقع وکس مشابه با کیف پول ابری وکس با کاربرد آسان است که در آن حساب‌ها فقط با دو کلیک با استفاده از ورود به سیستم‌های اجتماعی قابل استفاده هستند.