مهران بیت

معرفی دو سایت رایگان تحلیل آنچین

اگر به هر دلیلی نمی‌خواهید از بخش پولی سایت‌های بزرگ تحلیل آنچین استفاده کنید، بدانید که لازم نیست قید آن را بزنید، ده‌ها سایت دیگر وجود دارند که خدمات ارائه داده‌ها و نمودارهای تحلیل آنچین را به صورت رایگان ارائه می‌دهند.

مهدی محمدی
مقالات
۲۱ آبان , ۱۴۰۲
283 بازدید

دلایل زیادی وجود دارد که نخواهید به سایت های بزرگ خارجی که تحلیل های خوبی هم ارائه می کنند ماهانه پول پرداخت کنید. شاید مشکل انتقال پول دارید یا خود سایت به مشتریان ایرانی سرویس ندهد یا سرمایه کمی دارید و پرداخت صدها دلار برای دریافت تحلیل ها صرفه ندارد. اگر به هر دلیلی نمی خواهید از بخش پولی سایت های بزرگ تحلیل آنچین استفاده کنید، بدانید که لازم نیست قید تحلیل آنچین را بزنید. ده ها سایت دیگر وجود دارند که خدمات ارائه ی داده ها و نمودارهای تحلیل آنچین را به صورت رایگان ارائه می دهند.

معرفی دو سایت رایگان تحلیل آنچین
منبع: bitcoinist.com

قبل از اینکه به معرفی چند سایت برتر رایگان ارائه دهنده ی داده های آنچین بپردازیم ذکر چند نکته ضروری است. ابتدا اینکه با جستجو در بخش رایگان سایت هایی مثل کریپتوکوانت یا گلسنود یا حتی lookintobitcoin که توسط مهران بیت معرفی شده است، مطمئن شوید که چیزی بیش از آن اطلاعات می خواهید. دوم اینکه کیفیت ظاهری و تجربه ی کاربری سایت های رایگان ممکن است به اندازه ی سایت های گران و معروف نباشد زیرا عموما این سایت ها توان مالی برای پرداختن به ظاهر سایت خود ندارند و از سوی معتقدان به پروژه های متن باز و یا کپی لفت راه اندازی شده اند. پس نیاز است کمی بیشتر با سایت سر و کله بزنید.

  • سایت lookintobitcoin

این سایت را مفصل تر در مقاله دیگری بررسی کرده ایم و در اینجا به آن نمی پردازیم. این سایت نمودارهای خود را به صورت رایگان عرضه کرده و فقط بخش Alert آن پولی است و بیش از 25 معیار آنچین مختلف را بر روی سایت خود قرار داده است.

  • سایت tsypruyan.github.io

یک سایت بسیار ساده و بدون هیچ حواشی اضافی که فقط یک بخش اصلی دارد که نمودارهای اطلاعات آنچین را ارائه می کند و مهمترین نمودارها و معیارهای سایت های بزرگ را در خود جا داده است. البته فقط بلاکچین بیت‌کوین هدف تحلیل های این سایت است و برای بلاکچین های دیگر چیزی تعریف نشده است.

 

کپی لینک
نظرت رو اینجا برامون کامنت بزار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
جنسیس بلاک یا بلاک اولیه چیست؟

جنسیس بلاک اولین بلاک از یک بلاکچین است. نسخه های مدرن بیت کوین آن را به عنوان بلاک …

پاکستان مقررات جدیدی را برای ارز دیجیتال در نظر گرفته است

بر اساس گزارش های اخیر ، تنظیم کننده اوراق بهادار پاکستان در حال بررسی سیستم تنظیم ارزهای …

تفاوت های تحلیل تکنیکال وبنیادی

اگر دنبال کننده بازار های سرمایه باشید حتما تا به حال اسم تحلیل تکنیکال وفاندامنتال به زبانتان خورده …

نظریه ورود تصادفی (Random walk) چیست؟

نظریه ورود تصادفی به بازار که در انجمن های علمی جایی برای خود باز کرده مدعی است که تغییرات قیمت …

معرفی 5 دسته توکن برتر در عملکرد طی هفته

امروز با گذشته یک هفته از عملکردهای متفاوت بازار رمزنگاری، برخی از توکن‌ها توانستند به یقین …

80 درصد افت قیمت ICP در زمان کوتاه

دفینیتی یا توکن اینترنت کامپیوتر (با نماد اختصاری ICP) در یک ماه گذشته بیشتر …