مهران بیت
کرایووار ارز کرایووار

قیمت ارز کرایووار (CWAR)

نرخ تومانی خرید
619
نرخ تومانی فروش
616
تومان
-4.2%
$
0.01047
کرایووار کرایووار
CWAR
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
دیسکورد:
Discord
تلگرام:
Telegram
فیسبوک:
Facebook
محاسبه قیمت
خرید فروش
CWAR > کرایووار
کرایووار میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

کرایووار چیست؟

کرایووار (Cryowar) با نماد اختصاری CWAR، یک پروژه ی نوپای بلاکچینی است که قصد دارد نسل بعدی GameFi را با ترکیب بهترین NFTها، دیفای و فناوری های بازی های سطح بالا خلق کند. این پلتفرم بازی در تلاش است تا با استفاده از فناوری پیشرفته ی بازی همراه با دیفای، تجربه ای از بازی با جلوه های بصری جذاب به کاربران ارائه دهد.
کرایووار (CWAR (Cryowar یک بازی علمی تخیلی چند نفره و همزمان است و کاربران می توانند عناصر درون بازی را بخاطر ارزش آنها جمع آوری و معامله کنند. این بازی بر روی بلاکچین سولانا اجرا می شود که یکی از امن ترین و سریع ترین شبکه های بلاکچین است. گرافیک فوق العاده ی این بازی توسط شرکت های The Unreal Engine و AAA Graphics ارائه شده است.

چه چیزی Cryowar را متفاوت می کند؟

تیم کرایووار بیش از سه سال است که بر روی توسعه ی این GameFi کار کرده است. این تیم به طور اختصاصی بر روی این پروژه ی پیشرفته کار کرده است تا مسیر را برای آینده ی دنیای بازی ها هموار کند.

اصول Cryowar

•  بازی برای کسب درآمد

درآمدزایی اساس این بازی است. امروزه P2E (Play-to-Earn) یکی از داغ ترین مفاهیم مورد استفاده در زمینه ی بلاکچین است. این مفهوم جدید به کمک NFT و بلاکچین توانسته است پا به دنیای عمل بگذارد. از آنجای که تقاضای زیادی برای دارایی های درون بازی مثل توکن ها و NFTها وجود دارد، در این بازی هم خریدهای درون بازی قرار داده شده است و حتی می توان آن ها را بین بازی ها انتقال داد. همچنین بازیکنان می توانند NFTهایی که در بازی به دست آورده اند را حفظ کنند و بعدا با افزایش ارزش آنها در بازار، آنها را در بازارهای مختلف سولانا به فروش برسانند.

•  زمان های کوتاهتر برای بخش های بازی

Cryowar زمان مبارزه در بازی را به سه دقیقه محدود کرده است. این کار به بازیکنان اجازه می دهد تا در هر جایی که هستند و در هر زمان که بخواهند به راحتی بازی کنند. از آنجایی که تصاویر توسط AAA Graphics ارائه می شوند، این فناوری پیشرفته ی بازی تجربه ای بی نظیر از بازی ویدیویی را فراهم می کند.

•  محیط بازی پرماجرا

یک محیط بسیار رقابتی در این پلتفرم برای کاربران فراهم شده است. کرایووار مبارزات هیجان انگیزی دارد مثل بازی دو نفره ی آخرین مرد سرپا، بازی دو نفره ی تا سر حد مرگ و بالاترین امتیاز در 5 دقیقه، دوئل یک در برابر یک در زمین های اختصاصی بازیکن، نبردهای حماسی درون قفس و مبارزه برای زنده ماندن درون قفس. این رقابت های نفس گیر محیط رقابتی کاملی را برای کسب توکن ها و پاداش های NFT مهیا می کنند.

نگاهی به درون بازی CWAR (Cryowar)

فقط با همان نگاه اول به وبسایت (CWAR (Cryowar می توان متوجه شد که یک گرافیک پیشرفته و جلوه های بصری در این بازی منتظر شماست. در آنجا با یک معرفی مختصر از حالت های بازی مواجه خواهید شد که قوانین بازی را توضیح می دهد. قبل از هر مسابقه باید مراحل قبلی را طی کرده باشید. این مسابقه به شما امکان می دهد با دوستان و دشمنان خود در مجموعه ای همه جانبه از حالت ها و نقشه های جنگی مبارزه کنید و آنقدر جذاب است که شما را مدت ها در صندلی خودتان نگه می دارد.

سبک بازی شامل موارد زیر است:

  • بازی رایگان و درآمدزا
  • چند نفره کراس پلتفرم
  • بازی مبتنی بر مهارت
  • بازار NFT
  • سیستم ساخت بسیار آسان

در این بازی به شما قدرت انتخاب داده می شود تا قهرمان خود را انتخاب کنید، قدرت های آنها را سفارشی کنید و به سبک خود بازی کنید. شما می توانید با قهرمانان میدان نبرد، قدرت ها ، سبک بازی و ویژگی های آنها آشنا شوید. مثلا نام یکی از این قهرمانان اسطوره ای والکری است.

کرایووار (Cryowar) - CWAR چیست؟