مهران بیت
کریپتوکارز ارز کریپتوکارز

قیمت ارز کریپتوکارز (CCAR)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
کریپتوکارز کریپتوکارز
CCAR
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
وایت پیپر:
Whitepaper
دیسکورد:
Discord
تلگرام:
Telegram

کریپتوکارز چیست؟

کریپتوکارز (CryptoCars) با نماد اختصاری CCAR، اولین بازی از نوع NFT Racing است که از سوی تیمی ساخته شده است که قبلا در پروژه ی Gameloft و Genshin Impact کار می کرده اند. در این بازی ماشینی هر خودرو دارای 4 امتیاز خاص است: سرعت، قدرت، رانش و سوخت. ماموریت یک بازیکن در این بازی برنده شدن در مسابقات بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) و بازیکن در برابر کامپیوتر (PvC) است که در مقابل پاداش هایی مثل امتیاز تجربه و مواد اولیه دریافت و رمزارز دریافت خواهد کرد.

برای شرکت در مسابقه، خودروها به سوخت نیاز دارند. به طور روزانه، سوخت ماشین ها به طور خودکار دوباره پر می شود. وقتی امتیاز کافی کسب کردید، می توانید از مواد اولیه برای ارتقاء سطح ماشین خود استفاده کنید. مواد و ماشین ها را نیز می توان در بازار فروخت.

بازیکنان جدید برای شروع بازی باید در Marketplace یک ماشین بخرند. وقتی ماموریت تکمیل شد، بازیکن موادی برای ارتقاء یا ساخت یک ماشین جدید دریافت می کند که می تواند بجای این کار آن را در ازای پول بفروشد و درآمد کسب کند.

ارز دیجیتال کریپتوکارز

کریپتوکارز (CryptoCars) با نماد اختصاری CCAR یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که در زمان نگارش این مقاله با ارزش بازار حدود ۰ دلار، در رتبه ۷۸۴۳ بازار قرار داشته و سهم ۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

هر واحد از CryptoCars در لحظه نگارش این مقاله با قیمت ۰.۰۰۰۱۰۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۰,۶۸۰ تومان معادل ۵ تومان معامله می شود. بالاترین قیمت CryptoCars در تاریخ ۰۳ آذر ۱۴۰۰(23 November 2021) معادل ۱.۸۰ دلار بوده که همینک %۹۹.۹۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.

تعداد واحدهای در گردش CryptoCars ۰ و تعداد کل واحدهای آن ۱۰۰ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن CryptoCars معامله می‌شود، صرافی AOFEX با سهم %۷۵.۳۸ از حجم معاملات روزانه است.

کریپتوکارز چگونه به وجود آمد؟

سازندگان این بازی در وایت پیپر آن می گویند تحت تاثیر دو چیز بوده اند:

  • کارتون معروف ماشینها که یک انیمیشن کمدی امریکایی بود که در سال 2006 تولید شد. سازنده ی این اثر استودیو پیکسار و والت دیزنی بود.
  • تکنولوژیِ بلاکچینی NFT که به موضوع مالکیت دارایی های دیجیتال بسیار کمک کرد.

آنها می دانستند که بسیاری از مردم مخصوصا مردها عاشق بازی های نقش آفرینی و مسابقات سرعت با دیگران هستند. به همین دلیل بازی بلاکچینی CryptoCars را با ماشین هایی خاص و منحصر به فرد تولید کرده اند که حالت های مختلف مسابقه ای مثل مسابقه مجازی، بازیکن در مقابل بازیکن و بازیکن در مقابل کامپیوتر را فراهم می کند.

سبک بازی

سبک بازی در CryptoCars یک از ساده ترین و سرگرم کننده ترین بازی های در صنعت NFT GameFi به شمار می رود. تمرکز این بازی علاوه بر ایجاد تعادل در ورودی و خروجی توکن ها، بر روی شادی و هیجان بازی نیز قرار گرفته است. برای شرکت در مسابقات خودروها نیاز به سوخت دارند. البته هر خودرو دارای 3 امتیاز آماری دیگر به جز سوخت هم هستند: سرعت، قدرت و رانش. با پرداخت 2 CCAR (رمزارز درون بازی) می توانید دوباره باک خودروی خود را از سوخت پر کنید. با امتیازات کسب شده می توانید از آیتمی به نام باکس برای ارتقای ماشین خود استفاده کنید.

چگونه در بازی رمزارز CCAR کسب کنیم؟

از سه طریق می توان درون بازی درآمد کسب کرد:

  • با بردن بازی های مجازی، PvC و مسابقات PvP
  • با فروش مواد اولیه که درون بازی سرعتی بدست آمده است
  • با فروش ماشین ها در بازار

همچنین خرید ماشین اولیه از طریق باکس یا بازار و خرید مواد اولیه برای ارتقا یا ساخت ماشین جدید و همچنین خرید ماشین های جدید، جاهایی است که شما باید CCAR خرج کنید.

کریپتوکارز ccar - CryptoCars

NFT

هر خودرو معادل یک توکن غیر قابل معاوضه یا NFT است. داشتن این توکن به این معنی است که شما تنها مالک این خودرو هستید. بازی CryptoCars از استاندارد BEP-721 برای ایجاد توکن NFT استفاده می کند. این مسئله به بازیکنان کمک می کند تا NFT خود را در اکوسیستم زنجیره ی هوشمند بایننس مدیریت کنند.

کارگاه های ماشین

کارگاه خودرو (CW) در حال حاضر به عنوان با ارزش ترین دارایی بازی شناخته می شود و به همین دلیل جریان درآمد آن برای دارندگان CW نیز بسیار زیاد است. تعداد کل کارگاه های خودرو فروخته شده به چند دسته تقسیم می شود.