مهران بیت
هورد ارز هورد

قیمت ارز هورد (HORD)

نرخ تومانی خرید
576
نرخ تومانی فروش
573
تومان
-0.76%
$
0.009738
هورد هورد
HORD
وب سایت:
Website
توییتر:
Twitter
تلگرام:
Telegram
گیت هاب:
Github
#Collectibles & NFTs#DeFi#Governance#DAO Maker#Liquid Staking Derivatives
محاسبه قیمت
خرید فروش
HORD > هورد
هورد میگیرید
IRTM تومان
تومان میدهید
خرید بیت کوین

ارز دیجیتال هورد (Hord) چیست؟

هورد (Hord) نوعی ارز دیجیتال شناخته شده در بازار است. هر کدام از ارزهای دیجیتال با هدف های مختلفی طراحی و پدیدار شده اند که Hord هم از این قاعده مستثنی نیست.

ارز دیجیتال هورد Hord

Hord.app یک پلتفرم DeFi جدید در اتریوم است که به نظر می‌رسد راه حل ETF را به سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال در هر اندازه و سطح تجربه ارائه دهد. این پلتفرم به معامله‌گران باتجربه، رهبران نظر کلیدی (KOL) و سرمایه‌گذاران خطرپذیر (VC) اجازه می‌دهد تا با ایجاد استخرهای قهرمان منحصربه‌فرد، از استراتژی‌های خود کسب درآمد کرده و به اشتراک بگذارند.
Hord امیدوار است با ارائه طیف وسیعی از راه‌حل‌های رمزگذاری‌شده برای سرمایه‌گذاران رمزارز از هر نوع، اولین پلتفرم اجتماعی DeFi را در نوع خود ارائه دهد. مفهوم قهرمان Hord یک پیشنهاد بالقوه مفید برای معامله‌گران با تجربه و بی‌تجربه ایجاد می‌کند – زیرا تلاش زیادی برای شناسایی و اجرای فرصت‌های معاملاتی سودآور می‌گیرد. این پلتفرم در حال حاضر بیش از 30 قهرمان ثبت نام کرده است، از جمله طیفی از KOL، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و معامله‌گران معروف!
این قهرمانان به معامله‌گران با تجربه کمتر راهی برای سود بردن از دانش و تجربه بازیکنان باتجربه‌تر ارائه می‌دهند. علاوه بر این ETF‌های فعالانه مدیریت شده، Hord تعدادی ETF غیرفعال و مبتنی‌بر شاخص مانند DeFi Pulse را ارائه می‌دهد. این شاخص‌های توکن‌شده را می‌توان در هر زمانی برای ارزش پایه‌شان در ETH معامله و بازخرید کرد.
همراه با این پلتفرم، توکن HORD، یک دارایی با استاندارد ERC-20 که در آوریل 2021، اندکی پس از یک پیشنهاد قوی (SHO) به میزبانی DAO Maker راه اندازی شد، عرضه شد. توکن HORD را می‌توان برای سهام دادن در پیشنهادات، به دست آوردن اولویت دسترسی به استخرها، باز کردن هزینه‌های تخفیف‌دار در پلتفرم و موارد دیگر استفاده کرد.

هورد (Hord) چگونه کار می‌کند؟

hPools قهرمان Hord (ETF) با استفاده از دو قرارداد هوشمند کار می‌کند. در یک طرف، قرارداد قهرمان وجود دارد، جایی که قهرمانان سرمایه‌گذاری می‌کنند و پورتفولیو را مدیریت می‌کنند. از سوی دیگر، قرارداد آینه‌ای وجود دارد که در آن پیروان سرمایه‌گذاری می‌کنند. قرارداد آینه‌ای هر معامله‌ای را که در قرارداد قهرمان اتفاق می‌افتد یک به یک منعکس می‌کند.

وقتی کاربران وجوهی را به قرارداد آینه‌ای ارسال می‌کنند، یک توکن ERC-20 دریافت می‌کنند که به ارزش یک hPool خاص مرتبط است. از آنجایی که تخصیص به این استخرها محدود است، کاربران می‌توانند بلیط‌های قهرمان NFT را تهیه کنند تا از تخصیص به hPool قهرمان اطمینان حاصل کنند. این بلیط‌های NFT توکن‌های ERC-1155 هستند و می‌توانند در پلتفرم‌هایی مانند OpenSea معامله شوند.

کیف پول‌ها

ارز دیجیتال هورد را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت هورد

توکن هورد در زمان نگارش این مقاله حدود 14.5 میلیون دلار و در رتبه 1036 ارزهای دیجیتال است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید ارز دیجیتال HORD

توکن هورد را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید: