مهران بیت
گیت چین ارز گیت چین

قیمت ارز گیت چین (GT)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
گیت چین گیت چین
GT
آدرس سایت :
https://gatechain.io
سورس کد :
Source Code
توییتر :
Twitter
Marketplace Centralized exchange Discount token

گیت چین (GateChain) بلاکچین نسل جدیدی است که سعی دارد مشکلات پیچیده شبکه‌های بلاکچینی را بدون به خطر انداختن جنبه‌های غیرمتمرکز بودن و سایر قابلیت‌های آنها، حل کند. اکوسیستم گیت چین متشکل از شبکه اصلی گیت چین، صرافی غیرمتمرکز (DEX) گیت چین، ارز دیجیتال گیت توکن (GT)، کیف پول و موارد دیگر است. در واقع، هدف گیت چین تشکیل یک اکوسیستم غیرمتمرکز در سطح سازمانی است که بتواند دارایی‌‌های دیجیتال را به طور مؤثر و ایمن ذخیره، صادر و مبادله کند. ارز دیجیتال گیت چین توکن اختصاصی صرافی Gate.io می‌باشد که در حال حاضر بر روی بلاکچین اتریوم فعال است.

ارز دیجیتال GateToken چیست؟

گیت چین (GateChain) یک بلاکچین عمومی نسل جدید است که به دنبال ایمنی دارایی‌های بلاکچین و تبادل غیرمتمرکز است. تیم گیت چین به منظور تضمین امنیت دارایی‌های مبتنی بر بلاکچین، حتی پس از نشت یا تخریب کلیدهای خصوصی، قابلیت‌های جدید حساب امن درون زنجیره‌ای (Onchain-safety-account) و بازیابی قابل‌تنظیم با تأخیر زمانی (Customizable-time-delay-recovery) را طراحی کرده است.

گیت توکن (GT) را کجا ذخیره کنیم؟

گیت توکن کیف پول نرم افزاری مخصوص خود را دارد که در حال حاضر، نسخه ویندوز و مک آن در وب‌سایت رسمی GateChain، برای دانلود در دسترس است و به شما این امکان را می‌دهد که توکن‌های GT را در رایانه خود ذخیره کنید.

در صورتی هم که تمایلی به خرید کیف پول سخت افزاری نداشته باشید، کیف پول‌های مبتنی بر موبایل مانند اتمیک (Atomic)، جکس (Jaxx) یا کوینومی (Coinomi) می‌توانند با قابلیت‌های امنیتی قابل‌قبول خود، گزینه‌های مناسبی برای ذخیره توکن‌های GT (جی تی توکن) شما باشند.

گیت توکن (GT) از کدام الگوریتم هشینگ استفاده می‌کند؟

گیت توکن از الگوریتم هشینگ اتریوم (ETH)، یعنی الگوریتم Ethash استفاده می‌کند.

سایر رمزارزهایی که از این الگوریتم استفاده می‌کنند عبارتند از: چین لینک (Chainlink)، پالی‌گان (Polygon)، بایننس یواس‌دی (Binance USD)، دی‌رپ (DREP)، تتا (THETA)، دای (Dai)، آوه (Aave)، میکر (Maker)، توکن اف‌تی‌ایکس (FTX Token)، کوین کریپتودات‌کام (Crypto.com Coin)، توکن هوبی (Huobi Token)، پنکیک سواپ (PancakeSwap)، پاندی ایکس (Pundi X) و چیلیز (Chiliz).

سخن پایانی

گیت چین یک بلاکچین عمومی نسل جدید است که در راستای ایجاد ایمنی دارایی‌های بلاکچین و تبادل غیرمتمرکز فعالیت دارد. گیت چین در حال حاضر روی توسعه اکوسیستم دیفای و مرکز رشد خود کار می‌کند. این مرکز رشد قرار است سرمایه اولیه ده‌ها هزار پروژه دیگر را تأمین کند.