مهران بیت
ولاس ارز ولاس

قیمت ارز ولاس (VLX)

نرخ تومانی خرید
در دسترسی نیست
نرخ تومانی فروش
در دسترسی نیست
تومان
0%
$
ولاس ولاس
VLX
وب سایت:
Website
وایت پیپر:
Whitepaper
دیسکورد:
Discord
تلگرام:
Telegram
توییتر:
Twitter

ولاس چیست؟

ولاس (Velas) با نماد اختصاری VLX، سریع ترین بلاک چین EVM در جهان می باشد. این بلاک چین 75000 tx/s را قادر می سازد تا با بالاترین امنیت موجود و به صورت رایگان، بلا فاصله پردازش شود.
اکوسیستم ولاس (Velas)، از محصولات غیر متمرکز ساخته شده در بالای زنجیره خود برای ارائه سهولت تجربه کاربر از محصولات غیر متمرکز و منبع باز تشکیل شده است. در این مقاله قصد داریم ارز دیجیتال VLX، کاربردها و بنیانگذاران آن را به شما معرفی کنیم.

ارز دیجیتال ولاس (Velas) VLX چیست؟

هدف از ایجاد ارز دیجیتال VLX

با الهام از ارزش های وب 3 و فناوری بلاک چین، ارز دیجیتال VLX ایجاد شده است. این پروژه ترکیبی از بلاک چین و فناوری های نوآورانه برای ایجاد یک اکوسیستم شفاف، جامعه محور و غیر متمرکز محصولات و خدمات می باشد.
توسعه دهندگان این پلتفرم، سولانا را به عنوان پایه ای برای بلاک چین Velas انتخاب کرده اند. بلاک چین Velas را می توان مقیاس پذیرترین، امن ترین، غیر متمرکز ترین و کاربرد پسند ترین پلتفرم های بلاک چین در بازار معرفی کرد. اتریوم پر کاربردترین پلتفرم دیفای در بازار است که اکثر dAppهای ساخته شده در شبکه هستند، به همین خاطر پل EVM به آن برنامه ها اجازه می دهد تا با قابلیت های افزایش تراکنش در ثانیه، سریع تر و روان تر اجرا شوند.
توسعه دهندگان این شبکه، به دنبال کارآمدترین بلاک چین و پیاده سازی توانایی نوشتن قراردادهای هوشمند اتریوم بر روی آن می باشد. در نتیجه در ها را به روی بازار دیفای و توسعه دهندگان برنامه های غیر متمرکز اتریوم باز می کند و به آنها امکان می دهد قابلیت های خود را با اکوسیستم Velas، بلاک چین سریع Velas و هزینه های پایین گسترش دهند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال VLX چه کسانی هستند؟

Velas یک استارت آپ اکوسیستم مستقر در سوئیس می باشد که در سال 2019 توسط الکس الکساندروف، کارآفرین و سرمایه گذار برجسته بلاک چین و رمز ارز، تاسیس شده است. او همچنین بنیانگذار CoinPayments (دروازه پرداخت شماره 1) در جهان برای ارزهای دیجیتال می باشد. الکس الکساندروف همچنین در حال مشاوره با FBI، Europol و چندین دولت ملی در زمینه فناوری، امنیت سایبری، بلاک چین و اجرای هوش مصنوعی است.

چه چیزی ارز دیجیتال VLX منحصر به فرد می کند؟

چه چیزی ارز دیجیتال ولاس (Velas) VLX را منحصر به فرد می کند؟

1- EVM از تمام قراردادهای هوشمند و dAppهای ساخته شده بر روی اتریوم پشتبانی می کند.
2- در این بلاک چین معاملات فوری و با هزینه کم صورت می گیرد. عملکرد در این شبکه بسیار کارآمد با کسری از هزینه می باشد.
3- حساب Velas؛ یک راه حل بدون رمز عبور است که تعامل با برنامه های بلاک چین را تا سطح حساب گوگل و راحتی مانند PayPal تسهیل می کند، بدون این که امنیت کاربر به خاطر بیاندازد. با احراز هویت حساب ولاس (Velas)، تعامل با ارزهای دیجیتال را، بدون به خطر افتادن حریم خصوصی و امنیت کاربر، تسهیل می شود.
حساب ولاس (Velas)، از احراز هویت بیومتریک در دستگاه کاربر برای تایید درخواست های ورود و تراکنش ها استفاده می کند. عبارات Seed برای کاربران پیشرفته در دسترس هستند. با حساب Velas، صفحه تایید تراکنش  عاری از جزئیات فنی می باشد و تنها اطلاعات لازم و قابل تایید را در اختیار کاربر قرار می دهد.
ارسال توکن های ERC-20 به dApp نیازی به چندین تراکنش ندارد. همچنین کنترل هر تراکنش انجام شده توسط حساب ولاس (Velas) یا برنامه های شناخته شده در لیست سفید را برای انجام تراکنش های خاص برنامه در پس زمینه حفظ می کند.
در نتیجه این پیشرفت ها، کاربر به دلیل مشکلات استفاده فناوری های بلاک چین، احساس ناراحتی نخواهد کرد. این رابط انتقال آسان از راه حل های متمرکز به راه حل های غیر متمرکز را تسهیل می کند و تمام جزئیات فنی و UX را در اختیار کاربر قرار می دهد.
4- مدیریت دسترسی، یک سیستم مدیریت دسترسی غیر متمرکز، که به کاربران این اجازه را می دهد با استفاده از چندین نوع رمز گذاری، دسترسی به فایل های IPFS را کنترل کنند.
5- Velas Vault، راه حلی جدید برای ذخیره کلید خصوصی می باشد و استفاده های مختلفی مانند راه حل های نگهداری غیر متمرکز دارایی های بومی سایر بلاک چین را ممکن می سازد.
6- کیف پول Velas نیز کیف پول چند ارزی با قابلیت شرط بندی می باشد.
7- MicroApps – Velas به زودی از برنامه های غیر متمرکز کراس پلتفرم پشتیبانی می کند که علاوه بر کد، رابط کاربری نیز در آن ذخیره می شود.

امنیت شبکه Velas

بلاک چین Velas بر اساس پروتکل با کارایی بالا می باشد که معماری زمان نوآورانه، مکانیسم پردازش و همچنین مدل اجماع کارآمدتر را در مقایسه با سایر بلاک چین ها پیاده سازی می کند. Velas همچنین زنجیره کامل هیبریدی EVM/eBPF سولانا و اتریوم می باشد که بهترین ویژگی ها را از هر دوی اینها به ارث بره است. مانند امنیت، مقیاس پذیری، عملکرد بالا، هزینه کم و پشتیبانی EVM/Solidity.

چند  ارز دیجیتال VLX در گردش می باشد؟

چند  ارز دیجیتال VLX در گردش می باشد؟

توکنومیکس قوانین اقتصادی رفتار و تعامل شرکت کنندگان در شبکه بلاک چین است. Velas مبتنی بر اقتصاد DPoS است که مطلوب ترین شرایط را برای تعامل با یکدیگر در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد و آنها را تشویق می کند تا به نفع شبکه عمل کنند.
بنابراین Velas بر اجماع اثبات سهام متکی می باشد که مطلوب ترین شرایط را برای تعامل با یکدیگر به شرکت کنندگان ارائه می دهد و آنها را تشویق می کند تا به نفع شبکه عمل کنند. کل عرضه VLX، 2,124,380,663 واحد می باشد و نرخ تورم آن 8% می باشد. 

کاربردهای ارز دیجیتال VLX

کوین های ارز دیجیتال VLX، برای تراکنش ها، پرداخت ها، کارمزدها و برای حمایت از اجماع اثبات سهام استفاده می شود. سهام بندی، به تولید کنندگان بلوک اجازه می دهد تا توافق معامله را فراهم کنند و همچنین مشوق های سهامداری را برای تولید صادقانه بلوک دریافت کنند.
قبل از شروع اجرای بلاک چین Velas، تیم این پروژه در حال تحقیق بر روی تمام راه حل های ممکن برای یافتن راه حلی که مناسب ترین راه حل برای یک شبکه غیر متمرکز، مقیاس پذیر و امن با پتانسیل پذیرش میلیاردها کاربر می باشد. توسعه دهندگان برای یافتن راه حل، در مجموع 48 مکانیسم اجماع شامل 34 راه حل مبتنی بر اثبات، 7 راه حل مبتنی بر رای و 8 راه حل جایگزین مبتنی بر DAG، را تجزیه و تحلیل کرده اند. 

نتیجه گیری

توسعه دهندگان ارز دیجیتال VLX، با هدف ساخت سریع ترین و ایمن ترین سیستم تک لایه بلاک چین در جهان، فعالیت خود را آغاز کرده اند. این ارز دیجیتال تاکنون توانسته توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند و در مسیر درستی برای رسیدن به اهداف و کاربردهایی که برای خود تعیین کرده است، قرار دارد.